Wpis z mikrobloga

@Daqnny nie no co ty oni zrobili moda a nie tworzyli cudy xD
Co ten notebook ma w środku? Ja grałem w gothica na laptopie z jakimś #!$%@? t3200 i grafika Intela sprzed czasu hd (prawdziwy pazdzierz) I dawało radę więc nie widzę powodu dla którego miałoby nie ruszyc
@Gymski:
Procesor: Intel Core m3-7Y30 1.6GHz
Ram: 8gb
Karta graficzna: Intel hd graphics 615 128mb

Ogólnie notebook fajny bajerancki z dotykowym ekranem itp ale no zdecydowanie nie do gier XD

Dodatkowo wydaje mi się ze uparcie odpala mi każda z gier w swojej domyślnej rozdzielczości ekranu czyli 3200x1800, bo nawet jak w środku gry zejdę z rozdzialka nawet na jakies minimalna wartości w ustawieniach to różnica w działaniu gier jest minimalna.
@Gymski: Już odpaliłem kroniki i zrywa mi już w pierwszej zamkniętej lokacji XD i tak jak zawsze czy ustawie rozdzielczość na te maksymalna 1800p czy na minimalna to jest to samo. Ogólnie jakość gry jak zmieniam te rozdzielczość jest zauważalnie gorsza, ale jak się przypatrzysz to i tak widać ze to jest jednak cały czas te 1800p bo pixele itp są za ostre xD może masz pomysł jak zmusić kompa żeby
@Daqnny w sensie to nie ma różnicy bo to jest tak zwane skalowanie. Liczy się to co system widzi bo tak będzie renderować. Spróbuj dać 1080p i zobacz czy będzie roznica w tekscie
@Gymski: Jak odpalam sobie dajmy na to nawet rozdzielczość 600p to gra faktycznie jest sama w sobie bardziej pikselowa, ale jak się przyjrzysz to te piksele są ostre i widać ze tak naprawdę są jednak w wyższej rozdzielczości XD No i w grze jest różnica tylko max 5 fps w porównaniu do tego jak ustawie na 1800p a na 600p wiec ewidentnie coś jest nie tak z tym renderowaniem