Wpis z mikrobloga

@gatineau: czuje dobrze człowiek, nie? :D będziesz mieć mniej zmartwień w życiu :P

Polecam Cheatsheet notes, teraz jak sa widgety i takie różne to funkcjonalnie ios już naprawde jest bardzo tożsamy z Androidem. Ja używam mocno usług Google na iOS i śmiga wszystko idealnie, jakiś czas temu jeszcze niektóre rzeczy się gryzły, teraz to bajka.
@m4g33k: właśnie integracje ze wszystkim mnie zaskoczyly - myślałem ze iOS to zamknięty system a tu cyk, mail i kalendarz działają z Google bez problemu a integracja z menedżerem haseł (LastPass) jest wręcz wybitna w porównaniu z Androidem

I jakiś tak mam wrażenie że wszystkie aplikacje 3rd party są jakieś takie bardziej dopracowane i ładniejsze - od razu widać jakiego systemu używają ludzie którzy je projektują :)
@gatineau: to jest właśnie to co umyka wielu osobom porównującym windowsa i macOS lub androida i ios ;) jakość. Wynika ona tez ze standardów które narzuca nie tylko architektura systemów Apple ale tez ich standardy designu itp które są weryfikowane przy zgłaszaniu aplikacji ;)