Wpis z mikrobloga

vvitam, tak na pierwszy raz z yerba mate zakupiłem pajarito oraz rosamonte.
NIE ŻAŁUJE. na początku było okropnie teraz po tygodniu prawie codziennego picia pije ją jak stary wyjadacz (albo wypijacz)
bardzo dobrze że się nie zraziłem do yerby, no ale cóż wywaliłem na wszystko około 60 funtów i głupio było by jej nie pić ( ͡° ͜ʖ ͡°) A no i kubeczek partnera został stłuczony przez kota w pierwszym dniu, no ale zawsze muszą być jakieś straty.Teraz zakupie coś łagodniejszego.
Wydaje mi się że rozpoczynam dłuuugą przygode z yerbą
Bez odbioru!
#yerbamatewykopclub
#yerbamate
  • 13
@Frygus96: 60 funtów to dużo, niezłe zakupy musiałeś zrobić!!

kubeczek partnera został stłuczony

nie przejmuj sie, nawet ze zwykłej szklanki pije się super
@qbrq: właśnie nie ma wyjscia :v juz zamówiony drugi.
60 funtó bo byle pajarito kosztuje 10 funtów, teraz sobie przelicz i zobacz ze to chyba z 3x drożej niż w polsce... uk to nie kraj dla yerbistów :(
bo byle pajarito kosztuje 10 funtów, teraz sobie przelicz i zobacz ze to chyba z 3x drożej niż w polsce... uk to nie kraj dla yerbistów :(


@Frygus96: To przy takich cenach by się nie opłacało bardziej z jakąś wysyłką z polskiego sklepu pokombinować?
@Przemosz64: właśnie zrobiłem rodzinie paczke do PL i zapytano sie mnie czy chce coś z polski, więc do bardzo dobra okazja aby zakupić yerbe, problem w tym że nie wiem totalnie co wybrać, chciałbym spróbować czegoś smakowego i łagodniejszego...hmm