Wpis z mikrobloga

Ma ktoś ten stojak do dremela i podzieli się opinią? W internecie piszą o luzach i że mocowanie za wiertarki jest liche. Z drugiej strony oprócz samego wiercenia w pionie, można go obrócić o 90stopni i mieć małą szlifierkę stacjonarną, co jest dla mnie całkiem ciekawym ficzerem. No i jest teleskop pod wałek giętki, co oszczędza mi dodatkowego akcesorium. Praca będzie głównie w plastiku (PLA z druku 3D), może w drewnie, albo okazjonalnie jakaś metalowa blaszka. Jestem skłonny zaryzykować zakup, ale chciałbym usłyszeć opinię kogoś, kto korzystał.
#dremel #majsterkowanie #elektronarzedzia
Pobierz mirkogreg - Ma ktoś ten stojak do dremela i podzieli się opinią? W internecie piszą o...
źródło: comment_1639214658KeyyWGs5Ios0SVBlt1bXCQ.jpg
  • 6
@mirkogreg: miałem jego wcześniejszą wersję, więc nie wiem, czy to, co napiszę jest aktualne, ale nie byłem z niego zadowolony.
- luzy na prowadzeniu i to spore
- beznadziejny, kompletnie niefunkcjonalny ogranicznik głębokości wiercenia
- idiotyczny sposób odwracania napędu do pozycji poziomej (w tej mojej wersji, tu widzę że chyba już jest normalna możliwość obrócenia całej głowicy)
- gumowe nóżki wyskakujące z gniazd i gubiące się.
- mało praktyczny stół

W
Pobierz Jarek_P - @mirkogreg: miałem jego wcześniejszą wersję, więc nie wiem, czy to, co napi...
źródło: comment_1639215967DaisFAJ4zSyTC92oC6w25j.jpg