Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska

Do tej pory wykazywała się Pani dużą aktywnością więc liczę, że i tym razem Pani odpowie.

Czy mogłaby mi Pani odpowiedzieć dlaczego na konferencji poświęconej MŚ w siatkówce w 2014 r. założyła pani koszulkę z nazwiskiem Mariusz Wlazłego. Nie wiem na ile interesuje się Pani siatkówką, ale M.Wlazły to symbol antykadrowicza, który na Reprezentacja się po prostu, mówiąc kolokwialnie, wypiął. Czy uważa, że autor takich słów "jeżeli gra w reprezentacji byłaby tylko zaszczytem i honorem, to na pewno bym w niej grał" powinien być "twarzą" kadry?

Proszę mnie nie zrozumieć źle, ale nie uważam, żeby osoba spoza grona sztabu szkoleniowego reprezentacji, ba, spoza środowiska siatkarskiego, powinna w ten sposób używać swojego autorytetu, żeby wywierać nacisk na decyzje, które nie do niej należą.

#siatkowka
  • 2
  • Odpowiedz
@pokey: Nie wywieram presji, zrobiłam to jako kibic. Lubię siatkówkę, chętnie oglądałam mecze ligi światowej, wiem że Pan Mariusz bardzo przydałby się naszej reprezentacji. Nie znamy wszystkich powodów, dla których znalazł się poza kadrą. Z pewnością było w tym wiele emocji. Może już czas przemyśleć to jeszcze raz na spokojnie, ale to oczywiście będzie decyzja zawodnika i trenera reprezentacji.
  • Odpowiedz
@hannazdanowska: Dziękuję za odpowiedź. Właśnie słowami w stylu "bardzo przydałby się naszej reprezentacji" wywiera się niepotrzebną presję na Mariusza, którego jest mi po ludzku szkoda. Niewiadomo jeszcze jaką formę w przyszłym roku będzie prezentował Wlazły (a z tym ostatnimi czasy bywało różnie) a już tworzy się herezje o jego zbawczym wpływie.
  • Odpowiedz