Wpis z mikrobloga

@imdb: generalnie to się Wykopkom dziwię, najpierw ten koleś wafluje się do łysego pod jego gniotami, później misza mówi w nagraniu, że myślał że grają razem z tym spearo do jednej bramki... A ludzie nie widzą niczego dziwnego w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) beka w #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r333m4k444: @grubas_ulany: przeklejam komentarz, bo zaczyna być mi szkoda czasu

nigdy nie traktowałem ludzi z Kambogangu poważnie, a wspólny filmik na dłuższą metę mógł by tylko szkodzić. W prywatnym życiu nie zadaję się z pijakami

Pamiętam np. zbiórkę na telefon z Rudym i przeczucie nie zawiodło. Znów zachciało się cwaniactwa

gdzieś wspomniałem, że mam dograne promocje na dużych i fajnych kanałach

Każdy z nich o zasięgu większym od wszystkich asów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spearo: no ale po co nam ten bełkot wklejasz? Ja mam wywalone na to, co ty tam mruczysz pod nosem. Nikt cię do tablicy nie wzywał. Mirek pytał, to ja po prostu odpowiadam.
@Spearo: Ostatecznie wyjaśnione zostało, ze to jedyny tego typu uczciwy interes na świecie. To, ze nigdy nie było jeszcze takiej inwestycji z proponowanymi zyskami rocznymi rzędu 25%, która by faktycznie nie okazała się scamem to jedynie tym gorzej dla tych inwestycji i nic więcej. Kiedyś nie było np. Iphonów a przyszedł taki jeden i już są. Nie było Tesli, przyszedł jeden mózg i już są. Tu jest dokładnie tak samo.
Nigdy