Wpis z mikrobloga

Wiceminister sportu Łukasz Mejza poinformował w piątek, że zawiesza swój udział w pracach Ministerstwa Sportu i Turystyki. "Zawnioskowałem o udzielenie mi od dzisiaj urlopu bezpłatnego w MSiT, na który otrzymałem zgodę. Wystąpiłem również do Marszałek Sejmu o urlop z wykonywania obowiązków poselskich" - napisał w mediach społecznościowych.


W związku z tym że jestem niewinny zawieszam swoją działalność w ministerstwie i jako poseł.

XDDD

#bekazpisu #polityka #neuropa
  • 9
@qweasdzxc: Możliwe że to tylko reakcja na kolejne materiały od tvn24.pl z dzisiaj rana

Redakcja TVN24 dotarła do wyników kontroli zarządu województwa lubuskiego przeprowadzonej w sprawie projektu Lubuskie Bony Rozwojowe. W ramach projektu szkolenia przeprowadzała firma obecnego wiceministra sportu Łukasza Mejzy Future Wolves. Kontrolerzy wskazali na szereg uchybień, w tym na realizację szkoleń w czasie krótszym niż planowany, braki w dokumentacji czy logowania na platformę w godzinach nocnych.


https://tvn24.pl/polska/lukasz-mejza-wyniki-kontroli-po-szkoleniach-prowadzonych-przez-firme-future-wolves-szereg-uchybien-i-nieprawidlowosci-5520171
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Greg36:

W związku z tym że jestem niewinny zawieszam swoją działalność w ministerstwie i jako poseł.


W związku z tym, że pojawiała się okazja do zrobienia nowego interesu muszę państwa na chwilę zostawić, jak już sprzedam samo gotujące garnki to wracam do Sejmu xd