Wpis z mikrobloga

Serdecznie nie polecam tego uchwytu, mialem identyczny i dwukrotnie telefon spotkal sie z ziemia. Uzywany na motocyklu. Jak zalezy Wam na waszych telefonach to kupcie cos porzadnego.
  • Odpowiedz
@dratev: to naucz się montować telefon do uchwytu bo to jeden z lepszych i często do kupienia za ~15zł, używam na rowerze do jazdy po lasach i nigdy nic nie odpadło, mogę podnieść cały rower trzymając za telefon przymocowany tym uchwytem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bruuh A da sie zle zamontowac telefon do tego uchwytu? Tam jest tylko jedno pokretlo do regulacji, mocowany zawsze tak samo i przykrecany mocno a jednak nie zdal testu. Raz przy ruszaniu wypadl, a raz przy wiekszej predkosci.
  • Odpowiedz
@dratev: jak widać w twoim przypadku nawet w tak prostej konstrukcji da się coś żrobić źle bo ten uchwyt trzyma bardzo mocno ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@bruuh a testowales go na czyms co jedzie szybciej niz 30km/h? Bo na rowerze sam mam uchwyt za 9zl z cienkiego plastiku i daje rade bez problemu. Jednak ten uchwyt w opisie ma tez 'motocyklowy' gdzie nijak sprawdza sie jego zastosowanie w takich warunkach.
  • Odpowiedz
@dratev: ja jeżdże rowerem do 50km/h i nie jeżdże po asfalcie tylko po górach, co ty pieprzysz type i porównujesz jazde po drodze z jazdą po lesie XD
  • Odpowiedz
@persona-dafta: wątpię, po lesie też jeżdżę po kamieniach, po hopach, gałęziach itp. do domu przyjeżdżam i mam ręce wytrzęsione że ich nie czuje, na motocyklu prędzej problemem może być opór powietrza, może montuje ten telefon jak żagiel albo cholera wie co on robi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@duxrm: dla wszystkich, którzy mają optyczna stabilizację w aparacie telefonu - nie używajcie tego ;) załatwiłem tak sobie aparat po 200km jazdy po esce praktycznie. Wiele osób o tym wspomina na forach, fejsie czy nawet między sobą w rozmowie na zlotach. Wibracje są nawet w 4 garowej 600ccm. Wibracje zabijają stabilizację optyczną.
  • Odpowiedz
@persona-dafta: ale taka jest prawda, że ten uchwyt na moto się nie sprawdza, bo zwyczajnie się w trakcie jazdy potrafi rozkręcać. Na rowerze sam takiego używam i jest sztos, na moto jeden telefon zgubiłem, drugi prawie odpadł, ale zobaczyłem, że zaczyna się w uchwycie przemieszczać bo ten się poluzował. Nie jestem w tym odosobnionym przypadkiem niestety.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glenroy: od kiedy rozwaliłem LG G6 na tym uchwycie zamieniłem na Sony bez stabilizacji. Używam jedynie jako nawigacja google maps. Przejechałem już kilkaset km po różnych drogach i ani razu mi się nie poluzował czy miałby się poluzować w trakcie jazdy. Z tego co widzę uchwyt na fotce nie ma takiej pianki na spodniej blaszce, która dotyka pleców telefonu - a mój ma. Zapewne w tym tkwi sekret.
  • Odpowiedz
@duxrm: ten uchwyt jest generalnie nie polecany. Polecany jest GUB85 co ma pokrętło na środku dzięki czemu trzyma równie mocno w 4 punktach. Ten uchwyt podobno trzyma tylko dołem.
  • Odpowiedz