Wpis z mikrobloga

Mam takie samo wrażenie, że Jelonek nikogo nie wybierze ostatecznie. Wcześniej w ogóle nie było o tym mowy, a w ostatnich dwóch odcinkach pojawia się temat tego, że może skończyć program jako singiel. Tym bardziej, że jak ten jego kolega powiedział, żaden z nich nie jest tak naprawdę w typie boskiego Jacka. Marek podoba się księciu, to pewne, ale chyba zrozumiał, że to jeszcze dziecko, momentami bardzo irytujące. Ken... no cóż, tu mogło być dobrze, ale ten wyskoczył z tymi (żenującymi) wyznaniami miłości. Ja wiem, że łatwo pomylić zauroczenie z zakochaniem, ale bez przesady... Myślę, że księciunio się go przestraszył. O Oskarze nie warto wspominać, bo jest tam tylko na dokładkę, gada bzdury, które inni chcą usłyszeć, ale w ogóle nie widać, żeby jelonek był nim zainteresowany.
Plus jako bonus wypowiedź prince'a z września, polecam zwrócić uwagę na 0:20
https://www.youtube.com/watch?v=lxQUa1Use5k
#princecharming
  • 6
Ogólnie jak Jelonek był z Agi u Kuby W to ona coś takiego powiedziała, że Jacek lubi typ kujonka. Wtedy startował sezon i wydawało mi się, że zaspojlowała właśnie wybór Marka, bo okularnik i już na początku wpadł mu w oko. Ale faktycznie w miarę odcinków zaczęła być wyraźniejsza różnica w dojrzałości, Marek jest jednak bardzo młodym jeszcze człowiekiem. Hmmm czy więc ostatecznie książę nie wybierze nikogo? Trochę byłby rozczarowujący taki finał,