Wpis z mikrobloga

@spac_jesc_pracowac: Ale co masz myśleć? I czemu Cię dziwi że przybywa hodlerów skoro jest mega promocja i co chwile pojawiają się nowe informacje odnośnie dalszego promowania jak kolejne bilbordy,rozmowy z gieldami i inne tego typu informacje.Ciągle przybywa ludzi na wszystkich social mediach itd Jak cały rynek mocno krwawi to tym bardziej shity/memecoiny także nie wiem co w tym niezrozumiałego.DOBO mocno pompowało i dopiero gdy cały rynek zrobił fikołka to pojawiła się
@Mefiu007 no nie do końca, tam zrzut i fud zrobił jeden dość znany whale, coś czytałem na 4chanie jak ich stonks zaczepił. 10prc wzrostu to na fee starcza na shicie, w sumie powoli bonk już powinien być traktowany jako alt a nie shit, chociaż ma jego bolączki i wady.
@Popularny_mis: Ten gość zrobił zrzut na chyba 300-400k$ i jakoś dzień później cały rynek zaczął mocno krwawić co spowodowało dalsze spadki bonka.Z tymi 10% to tak luźno tylko wtrąciłem bo oczywiste że jak btc dalej będzie spadać to wszystko poleci w dół o kolejne procenty.