Wpis z mikrobloga

No dobrze piszą, chodzi o prawa człowieka a dla lewicy osoby o innych poglądach to nie ludzie. Wszystko się zgadza, czas na CSa. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Damagaj się łamania praw człowieka wobec niezaszczepionych


@Pitu33: zapomniałeś dodać że domaganie się zamykania ludzi w więzieniach jak zrobili coś niezgodnego z prawem to też jest łamanie praw człowieka XDDD

daje 3/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
zapomniałeś dodać że domaganie się zamykania ludzi w więzieniach jak zrobili coś niezgodnego z prawem


@Morf: co? Kazda akcja niesie reakcje, twoja wolnosc konczy sie na czubku czujegos nosa, lamiac prawo miej z tylu glowy, ze czekaja Cie konsekwencje. A co do tego ma nielegalne w swietle prawa wprowadzenie lamania praw czlowieka wzgledem osob, ktore nie chca sie zaszczepic na chorobe, na ktora tak i tak beda mogli zachorowac?
  • Odpowiedz
@rexxaris: Mamy w polskim (i wielu innych krajach) prawie obowiązkowe szczepienia od wielu lat, nikt nigdy nie podniósł tematu że one w jakiś sposób łamią prawa człowieka (bo nie łamią).

ktore nie chca sie zaszczepic na chorobe, na ktora tak i tak beda mogli zachorowac?


@rexxaris: tak samo szury się na ospę przestały szczepić bo przecież "na to nie można już zachorować" będziemy mieli odpowiednią liczbę takich osób to i
  • Odpowiedz
@Morf: no tak, sam jestem zaszczepiony wszystkimi obowiazkowymi szczepieniami, dlatego nigdy nie mialem tezca, ospy, rozyczki, polio itd. - nawet mialem te powtorne w wieku 18 lat (czyli blisko kilkanascie lat po pierwszych dawkach). A osoby zaszczepione na covid-19 moga nadal zachorowac, przejsc go ciezko, trafic do szpitala czy nawet umrzec po kilku miesiacach od 2 dawek. To dlaczego chce sie zmuszac osoby do szczepionki, nawet z ktora nadal moga umrzec
  • Odpowiedz
To dlaczego chce sie zmuszac osoby do szczepionki, nawet z ktora nadal moga umrzec na ta chorobe?


@rexxaris: bo znacznie zmniejsza szansę na ciężki przebieg i sprawia że krócej jesteś roznosicielem wirusa. Co w tym jest trudnego do rozumienia?

Ludzie zapięci pasami w samochodach też umierają w wypadkach, to jest według ciebie argument za tym żeby jednak nie były one obowiązkowe?
  • Odpowiedz
@Morf:
Covidianski nazisto lecisz na czarną. Segregować ludzi tylko ze względu na to czy szczepił się na coś podobnego do grypy... Żydzi też byli na początku przedstawiani jako ci gorsi, brudni, ROZNOSZACY ZARAZY. Ha tfu na ciebie faszysto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pitu33: Ja mam udar czy to jakiś szympans pisał? Jak można na dużą stronkę wrzucić tak nirgramatyczbie napisane 2 zdania xD
  • Odpowiedz