Wpis z mikrobloga

@jakojanie: Cześć, myślę, że warto zebrać osoby, które są zainteresowane losem naszego kraju i rzeczywiście mają jakieś pomysły i chęci na zmiany. Myślałem czy by naprzyklad na początku nie stworzyć grupy ogólnej zamkniętej na fb a następnie gdyby było dużo osób czy by nie tworzyć kolejnych tematycznych grup i zapraszać do niej poszczególne osoby z pierwszej grupy. Niestety każdy coś mówi, rzuca jakimiś informacjami gdzie nie wiadomo czy to prawda czy kłamstwo. Chciałbym aby na takiej grupie każdy w wiadomości jak by wysyłał wypisywał źródła i informacje czy to co pisze to "fakt" czy przykładowo jakaś "teoria". Zależałoby mi też na tym aby na takiej grupie nie było obrażania, wysmiewania, sarkazmu, żartów itd chce aby traktować to na poważnie. Nie chcę nikogo wykluczać kto myśli inaczej czy by się ze mną czy z kimś innym nie zgadzał. Uważam że każdy popełnia błędy i uważam że należy zmieniać swój punkt widzenia na dane kwestie jeżeli ktoś przedstawia lepsze niż twoje dowody, że jest tak a nie inaczej. Na takiej zamkniętej grupie banowalbym osoby które przedstawiają dowody które są fejk newsami. W obecnych czasach jesteśmy z każdej strony zalewani różnymi wiadomościami tylko już sami nie wiemy co jest prawda a co kłamstwem ponieważ tak dużo wiadomości to fejk newsy. Wybacz że się tak rozpisałem. Jednak wczoraj o tym myślałem a dzisiaj zobaczyłem Twój post i pomyślałem że to jest ten moment w którym zacznę coś robić a nie tylko myśleć.
  • 7
Jednak wczoraj o tym myślałem a dzisiaj zobaczyłem Twój post i pomyślałem że to jest ten moment w którym zacznę coś robić a nie tylko myśleć.


@Thomassima: Trzeba rzeczywiście otworzyć grupę, ale facebook to zły pomysł - będą banować. Cieszy mnie fakt, że są jednak ludzie jeszcze co myślą. Jest dużo takich ludzi. Nie mamy żadnej "platformy", gdzie moglibyśmy trzymać się razem. Może jakieś inne propozycje? Oprócz facebooka? Trzymaj się!
Ja bym spróbował najpierw na Facebooku. W sumie jestem ciekawy w jakim momencie doszło by do bana, możnaby spróbować zebrać ludzi. W zapasie można stworzyć forum jak za starych czasów. Jednak zaznaczam że pomysl raczej chciałbym żeby dotyczył dużej ilości kwestii związanych z Panstem. Polecam Ci poszukać w internecie mapy wydatków i przychodów. Bardzo ciekawa lektura. To co dalej robimy mam założyć grupę na fejsie?
@Zbyslaw_ chat telegram nie znałem tego wczesniej ale wydaje się być czymś fajnym. Najważniejsze to mieć zapas w razie co, żeby w razie usunięcia grupy czy jakiś problemów nie stracić społeczności.