Wpis z mikrobloga

Zleciłbym ekspertom odbieranie telefonów od telemarketerów i pojawianie się w moim imieniu eventach typu "pokaz garnków". Dodatkowo jeździliby odbierać za mnie wszystkie wygrane laptopy i ekspresy do kawy z loterii w których nie brałem udziału.

Jego codzienna aktywność polegała by na wyciąganiu od tych firm informacji kto jest administratorem moich danych po czym zgłaszałby oficjalne pisma o ich usunięcie. Jako bonus jeśli moja wygrana okazałaby się oszustwem, wtedy mój ekspert straszyłby firmy sądem i sprawiał, że wszyscy tam 24h/7 chodziliby obsrani. #konkursastek
  • 2
@Corrano: Spam z czysty powiat:

Administratorem Państwa danych osobowych jesteśmy my, czyli spółka pod firmą Euro CallCenter Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zaporożu (Ukraina) przy ul. Elektrozawodska 3, 69065 Zaporoże, prawidłowo zarejestrowaną zgodnie z prawem ukraińskim w Krajowym Rejestrze Osób Prawnych, Osób Fizycznych-Przedsiębiorców oraz Organizacji Społecznych, prowadzonym przez Ministerstwo Sprawiedliwości Ukrainy pod numerem 42021080, działająca poprzez swój oddział w Polsce:

Powodzenia z dalszymi krokami xD