Wpis z mikrobloga

Przegrac/odpaść zawsze mozna zwłaszcza z lepszym, bo to sport ale robienie sobie koszulek z wynikiem po 1 meczu, wywieszanie bilbardow we are back i jazda z #!$%@? na trybunach to jest taki bezbek ze az ciary czlowieka przechodza jak mozna być tak przypałowym klubem.
#mecz
  • 20
  • Odpowiedz
@thority: wyznacznikiem dopingu dla legii nie powinny być rozgrywki europejskie, a mecze 1 ligi. W sumie ciekawe, czy po spadku ktoś będzie w ogóle na to gówno chodzić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@latarnikpolityczny: To jest p0lska liga kopania szmaty. Czego ty innego oczekiwałes?
Każdy inny klub tutaj robiłbym by podobnie.
Do dziś nie dorobiliśmy się dobrego poziomu footballu. Jak jakiś rodak coś lepiej potrafi kopać to robi karierę w klubach zagranicznych. To dużo mówi o poziomie tych co zostają. Resztę trzeba dokupić z drugiego sortu więc można się domyślić jaki jest tego efekt.
  • Odpowiedz
@perun79: tym bardziej mnie dziwi popularność polskiego CSKA, kiedy weźmie się pod uwagę że dosłownie i dokładnie klub zakładało NKWD, a stara przedwojenna Legia nie istniała już ponad rok przed wojną.
  • Odpowiedz
@Bover: @perun79: 1. Klubu nie zakładało NKWD, "dosłownie i dokładnie". W 1916 został założony przez żołnierzy Legionów, a po wojnie w kwietniu 1945 reaktywowana m.in. przez przedwojennych działaczy i zawodników. Początkowo jako Wojskowy Klub Sportowy, po dwóch miesiącach przywrócono nazwę Legia.
2. Stara przedwojenna Legia istniała do wojny. Sekcja piłkarska wycofała się z rozgrywek w 1938, ale Legia to nie tylko piłka nożna, zawsze była klubem wielosekcyjnym
3.
  • Odpowiedz
@perun79:

A więc dziś warszawskie środowiska kibicowskie, określające się jako patriotyczne, kibicują nie klubowi zasłużonemu dla ojczyzny jak mało który (o czym przeczytasz TUTAJ), ale klubowi z komunistycznym rodowodem


rodowód «pochodzenie, początek czegoś» - No coś tu jednak nie
  • Odpowiedz
@philger: doucz się, serio, bo aż szkoda patrzeć na to, co wypisujesz. Tylko nie ze strony internetowej swojego komunistycznego klubu.

Chciałbym zwrócić uwagę na coś jeszcze innego. Mianowicie to jest kolejny fenomen: kiedyś to była oczywistość, a Legia powszechnie była pogardzana jako klub-zabawka komunistów, a dziś po skutecznej 30-letniej kampanii zupełnie to uszło z masowej świadomości. Ba, jak widać, próby wybielania są na tyle skuteczne, że nie brak osób które
  • Odpowiedz
@Bover: ale kiedy była pogardzana? Przecież za komuny chodziły na Legię tłumy, po niej też. Chodzi tylko o pogardę tej garstki kibiców Polonii? Serio myślisz że ktoś się tym przejmuje? xD
  • Odpowiedz
@Bover: nie umiesz odpowiedzieć na pytanie? Dotyczy bezpośrednio twojego ostatniego komentarza, jak to jest dla ciebie ucieczka od tematu to kończę dyskusję. O to skąd się mam niby douczać już nie pytam, bo dostanę kolejne bzdury polonistów, dzięki, już czytałem i już się do nich odniosłem wyżej.
  • Odpowiedz