Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak na jednym z ognisk zostałem prawie zgwałcony przez grubaske. Nawalony po 5 piwach położyłem się na jakimś kamieniu w cieniu, a ta sie #!$%@? na mnie kładzie gdzie wcześniej prawie z nią słowa na tym ognisku nie zamieniłem tylko z jej koleżanką. Kładzie się na mnie i wsadza mi język w morde i ręke w spodnie, a ja byłem tak przygnieciony, że nie mogłem nawet wstać jak sie predatorka na mnie położyła. I nie mogłem nic powiedzieć bo miałem jej język w buzi. XD A to wszystko na oczach 20-25 osób i potem przez bite 2 miesiące cała szkoła cisnęła ze mnie beke. Takie to współczucie normictwo ma dla ofiar przemocy seksualnej jeśli osoba poszkodowana jest facetem.

#przegryw #blackpill #p0lka #zalesie #bekazrozowychpaskow
c.....w - Przypomniało mi się jak na jednym z ognisk zostałem prawie zgwałcony przez ...

źródło: comment_1639075224NIpKQdUfnEpI38y2WnlEM2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow: Shieet, aż mi się przypomniało, że latał taki filmik z polski po sieci. Plener, nastolatki i jedna grubaska wskakuje na typa zezgonowanego i próbuje go gwałcić. On tylko był w stanie powiedzieć #!$%@? bo #!$%@? była tak wielka, że nie mógł sie ruszyć. Najgorsze, że jeszcze normictwo wokół nich mówiło do nie „Ola załaduj sobie” i tylko się śmiali. #!$%@?
@Hompert: o #!$%@? to to, zadowolona mina tego ulańca
  • Odpowiedz