Wpis z mikrobloga

#grafjon

28. Turystyczna piosenka.

NO więc drodzy ! Tutaj mamy tak dużo, że będzie trzeba się pokolei skupiać by się nie pogubić.

Co #!$%@? nam w oczy? RN.

więc technicznie to jest "wrzucone(może pamiętacie wczesniejsze grafjony, jak grafy były [tak jak by rzucane z odległości, odpryski farby itd] wrzucane, na przykład zielony DIASKO)" Ale ważne jest to, że to jest tylko tak symbolicznie, bo 2 odbryzgi farby, wyglądają prawie, że kreskówkowo. Można się tylko domyślać, dlaczego tak i czy nei było to przypadkiem przez to, że wykonanie grafu w takim miejscu musi być szybkie... Co do tego, że te litery są "ciętę" może wskazywać na inspiracje czy nawet na samego Krac-a ! Charakter pracy jest bardzo podobny, właściwie dał bym sę pióra uciąć, że to sam Krac... ale dobrze, teraz co jest pod spodem? Obrazek wszystkim znany, ewolucja, ważny jednak jest różowy napis. "why bugs" sytuacja jest o tyle śmieszna ze strzałka pod tekstem wskazuje na kontener, więc można zrozumieć to dosłownie, dlaczego tam są robaki. Lub odnieśc się do ewolucji, dlaczego ewolucja nie wyklucza istotek złych/nieuczciwych/czy niestety chorych.... ('bug' znaczy również błąd (potocznie)) ale to nie jest koniec. Bo za pierwszym planem, na półtoracznym planie widać DEFUCK61. Ja to czytam bardziej jako mindfuck61, bo to nie przypadek, że zrobiłem te zdjęcie. Z pewnością ma ono dla mnie wielką wartość nie tylko ze wzgledu na przedstawioną w nim sztukę, ale na wartośc sentymentalną. Ale wracając do czarnego tagu, Dfuck61 ? Czy to nie jest atak na Diasko? popatrzmy na < nad 'c' i się zastanówmy(ale sami w swoich główkach)... A no i jeszcze jedna, rzecz, która #!$%@? cały ten obraz, to widać zieleń na murze, popatrzmy na linię przedzielającą "why bugs". Nawet przyroda wie, ze ewolucja ewolucją, ale #!$%@? wszystko mozna zresetować.


Pozdrawiam i zapraszam na kolejne oddcinki : )
herejon - #grafjon

28. Turystyczna piosenka.

NO więc drodzy ! Tutaj mamy tak dużo, ...

źródło: comment_M93j82Utd0BiWbnNkFWhIZhIPoIfNwNN.jpg

Pobierz