Wpis z mikrobloga

@eltosteron: AWB nie jest bez winy, ale dla Donnego zawsze szuka się usprawiedliwień. A to ktoś mu źle zagrał, a to brak mu ogrania, a to nie jego pozycja, wiatr nie tak wiał. Dla mnie gość jest totalnym transferowym niewypałem i to za 40 baniek. Kolejny mecz w którym dostał szansę i praktycznie w nim zniknął. Ani nie jest specjalnie dobry w pressingu czy odbiorze, ani nie jest szybki, podania praktycznie
@tomek_tr jestem raczej z tych broniących jego transferu, bo pamiętam jego mecze z Ajaxu. IMO gość miał ciężki start i to zaważyło, bo często nie wąchał murawy. Talent ma, może po prostu potrzebuje rytmu meczowego, ale przy grze jak dzisiaj będzie o to ciężko. W sumie to chyba nawet wyszło na jaw, że ten transfer był na "odpie*dol się"
@eltosteron: Nie wiem jak grał w Ajaxie, nie śledzę ligi holenderskiej, z LM też go jakoś specjalnie nie zapamiętałem. Kibicuję mu jak każdemu zawodnikowi MU, ale już ileś tych szans dostał i praktycznie za każdym razem jest niewidoczny w meczu nawet jak gramy z klubami pokroju Colchester. Nie pokazał do tej pory nic co mogłoby kogoś przekonać do tego, że warto na niego stawiać. Strasznie drażni mnie też ten jego pressing