Wpis z mikrobloga

Szukam właśnie drukarki i nie wiem co kupić. Na wykopie chwalone są te z wbudowaną głowicą drukującą (np. od Brothera) a krytykowane te które mają zintegrowaną z kartridżem (np. większość HP). Serio wbudowana głowica jest lepsza? Przecież kupno nowej głowicy to koszt około połowy ceny drukarki. Jaki jest sens kupować taką drukarkę gdy można kupić taką z głowicą zintegrowaną z kartridżem i w razie jak się zepsuje kupić po prostu nowy bez rozbierania całego sprzętu?
Mógłby ktoś wyjaśnić jaką drukarkę lepiej kupić? Bo już się pogubiłem.
Miałem kiedyś Brothera MFC 215C i gdy głowica padła odpuściłem naprawę bo koszt nowej był za duży.
#drukarki #canon #brother #hp #pytanie
  • 4
@marek_g: Używam Brothera, chyba 6 może 8 lat (ten sam egzemplarz DCP J315w) i nic się nie dzieje. Raz , kiedy wyjechałem na kilka miesięcy zaschła i nie chciała drukować. Wyczyściłem ja wspierając się filmikiem z YouTube i znowu śmiga. Teraz nigdy jej nie odłączam zasilania (musi co jakiś czas sama się czyścić.) Na początku wkurzała mnie, bo nieraz odpalała czyszczenie w nocy, ale okazało się , że można w menu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marek_g: ja na przykład uważam, że lepiej kupić sobie taką drukarkę, gdzie głowica jest na tuszach (team HP tutaj). Aktualnie mam 5742, którą kupiłem za grosze jako #!$%@?ą - wystarczyło wyczyścić. Do tego zestaw jakichś tuszy XXL za stówkę i śmiga jak ta lala. Ojciec ma z kolei 6830 pro i tam ma głowicę osobną. Tusze tanie jak barszcz, ale w przypadku uszkodzenia głowicy urządzenie do #!$%@?, bo ceny są kosmos.