Wpis z mikrobloga

Z różowa zrobiliśmy sobie prezent na święta i polecieliśmy zobaczyć jak to hamburgery celebrują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miasto kontrastów, z jednej strony drapacze i ogólnie pojętą megalomania z drugiej bezdomni i unosząca się marycha w powietrzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiaju dla całego wykopu

#nowyjork #usa #podrozujzwykopem #swieta
DESiGNER86 - Z różowa zrobiliśmy sobie prezent na święta i polecieliśmy zobaczyć jak ...

źródło: comment_1638986917uj2sOUOv6BquTq5FA06Wi3.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DESiGNER86: Jak kwestia wyjazdu teraz? Do mnie kuzyn przylatuje właśnie z NY i nawet nie pytałem, wiem że wcześniej było tylko możliwe, jak miało się poważny powód
@Spejsky: Ja odpowiem jako ta różowa xD Generalnie test antygenowy lub pcr, ale chyba przyjmują każdy, oczywiście certyfikat zaszczepienia i wypełniony stos papierów tzw. Attestation Form, czyli formularz, którym oświadczasz, ze wynik testu i certyfikat są prawdziwe i podpisujesz się pod tym pod rygorem karnym.
Stany otworzyły się 8. listopada i może wlecieć każdy, kto spełni powyższe warunki. Oczywiście poza tym ESTA, wiadomo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kwasna_Ostryga: Dzięki za odpowiedź! Zastanawiam się jak z tym ESTA by było u mnie, bo kiedyś miałem wizę i latałem 3 razy i wracałem w terminie, ale to jako dziecko. Od dawna myślałem nad emigracja bo rodzina powiedzmy się tam całkiem ustawiła i byłaby chętna pomoc, ale sam nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) A chciałbym jechać z różową, która z kolei nigdy nie była w USA