Wpis z mikrobloga

Nie oglądam TV od dłuższego czasu, ale ostatnio miałem okazję posłuchać jednym uchem, co tam od rana TVN24 nadaje. Ja #!$%@?ę, ludzie, weźcie to w #!$%@? wyłączcie rodzicom i dziadkom, to od razu będą zdrowsi. Mi ciśnienie skoczyło po minucie i spadło dopiero na reklamie, co kiedyś na reklamach mi rosło. Jak ci ludzie mają być zdrowi, jak ich umysły są zatruwane gównem całymi dniami? Poświęćcie trochę swojego wolnego czasu, żeby zarazić rodzinę aktywnością fizyczną.
#koronawirus
  • 4
  • Odpowiedz
@janznetu: no niestety tak to wygląda. Ale są tacy co mówią "ale i tak lepsze od tvpis" jakby jedno gówno było mniej gówniane od drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie natomiast zastanawia moralności ludzi którzy tworzą ten ściek, co oni mają w głowach, że też mogą patrzeć codziennie rano w lustro.
  • Odpowiedz
@janznetu: no niestety tak to wygląda. Ale są tacy co mówią "ale i tak lepsze od tvpis" jakby jedno gówno było mniej gówniane od drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie natomiast zastanawia moralności ludzi którzy tworzą ten ściek, co oni mają w głowach, że też mogą patrzeć codziennie rano w lustro


Pewnie jak płaczą z tego powodu że są tacy okrutni i źle robią to pocierają sobie
  • Odpowiedz
@janznetu: w pełni się zgadzam, ze dwa razy w roku zdarzy mi się zasłyszeć jakieś wiadomości z TVP, tam leci takie "gęste", że jestem w szoku jak ludzie łykają aż taką propagandę
Ale jak ktoś to ogląda regularnie i jest szprycowany na codzień, to tego nawet nie zauważa
  • Odpowiedz