Wpis z mikrobloga

@JanuszKarierowicz: Trochę godzin w tej grze już mam i zauważyłem, że czasami da się przejąć, ten cel. To samo jest na mapie Kosmodrom. Tam też jest cel na budynku hangaru rakietowego. Jak grałem ostatnio, to też udało się to przejąć i ostatni cel wypadał przy rakiecie.
  • Odpowiedz
@rumapark: wiadomo że się da, ale wymaga to bardzo ogarniętych graczy w zespole + świetnych lotników, którzy zamęczą z samolotów i helikopterów tych na dachu oraz sporej koordynacji ludzi wjeżdżających windami

W praktyce powiedziałbym że przegrywam 4 gry na 5 jeśli muszę zdobyć właśnie ten punkt
  • Odpowiedz
@pi73r: łe #!$%@? Pan, BC2 to bardzo dobra gra, BF3 również, BF4 też, Hardline gówno, BF1 również świetna, V mocno ucierpiała przez fatalny pr, ale sama w sobie była bardzo przyzwoitą strzelanką

A no BF2042 jest jaki jest, ja się dobrze bawię np xD
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz:
...zostaje jeszcze droga powietrzna, gdyby wiekszosc graczy i pilotow nie miala downa.

Ogolem te punkty sa #!$%@?, ale gdyby nie mozliwosc zrzucania wozow (ciezszych niz wozik ATV) na budynki i bugi z gadzetami w windach to byloby chyba ok - po to jest Dozer i Irish. W starych BFach czy w CSie takowych nie ma, a ludzie kochali #!$%@? chokepointowe mapy jak (gowno) Metro czy Dust (tego ostatniego nawet
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: @Xysz:
To sa takie o gry dla casuali. Jak grales w 2 bfy to grales we wszystkie (zreszta jak tu sie nawet najnowszym jaracie to xD). Jasne, nie mowie ze traca ujem, ale jak ktos cokolwiek ogarnia to mu bedzie szkoda zycia na takie gry, zwlaszcza przy tym ile jest rzeczy do ogrania.
  • Odpowiedz
@pi73r:
Oooo colega widze koneser. Gwarantuje, ze moj elityzm jest wiekszy i mojszy niz Twoj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gry nie musza byc odkrywcze by byc dobre - ba, przyklad 2042 pokazuje jak nawet male zmiany w formule wystarcza by ludzie lapali za widly i pochodnie, a malo kto lubi ryzykowac milionami $...
  • Odpowiedz
@Xysz:
Po prostu szkoda zycia na granie w srednie gry i tyle. Jasne nikomu nie bronie, ale jak juz mialbym odgrzewac kotleta to bym wolal csa czy jakiegos valoranta pyknac to chociaz mozna na poziomie pograc, a nie stompowanie ffa gdzie nic innego nie ma, a same gierka jst generic fest.
  • Odpowiedz