Wpis z mikrobloga

Chyba zdecyduje się na dodatkowe podparcie z blatu na środku tak jak na tym zdjęciu, tyle że w moim przypadku będzie to taka sama grubość jak po bokach a nie płyta meblowa od szafki. Myślicie, że dobrze to będzie wyglądało czy raczej taki gruby blat po środku kompletnie nie będzie pasował? (szafka będzie u mnie o wiele szersza niż ta na zdjęciu)

Ps. Tak wiem, ktoś zdupił z tą umywalką na blacie, to jest zdjęcie przykładowe, bardziej mi chodzi o szafkę niż umywalkę.

#remontujzwykopem
Murasame - Chyba zdecyduje się na dodatkowe podparcie z blatu na środku tak jak na ty...

źródło: comment_16388998070Bcrh3zZCIcLnu65XFAIZG.jpg

Pobierz
  • 6
@Murasame: Jak chcesz szuflady, to musisz tam bok zrobić (bo do czego przykręcisz prowadnice), pytanie czy będzie do podłogi i będzie robił za podparcie, czy wolisz oglądać bok pralki i będzie się kończył pod szufladami.
@Murasame: Wygnie się na pewno. Ja mam 150 ale opiera się na zmywarce wiec noga czy pionowe wzmocnienie niepotrzebne. Jeżeli u Ciebie tego nie będzie to ok. Zrób sobie wizualke prosta apka w telefonie jak skopiujesz nogę i wkleisz do środka :-) pamiętaj ze taka zwykła płyta meblowa 12mm tez ma duża wytrzymałość