Wpis z mikrobloga

W wywiadzie dla Party Vanessa nie chciala odpowiedziec kiedy rozstala sie z Matim - pewnie nie chciala zeby wyszlo ze w sierpniu jeszcze byli razem (byli widziani w Gdansku koncem sierpnia) a we wrzesniu juz brylowala z kulturysta na Mykonos xD A Mil wrzucal jeszcze w sierpniu jakies bukiety roz, szmery bajery. W zwiazku z tym stwierdzam ze to chyba jednak nie Mil zostawil Vanesse dla Ciposza tylko ona go rzucila a Milosz go pocieszal (i moze tak zakwitla ich milosc;)).
#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Wątpie, ten kulturysta to był pewnie na złość i na szybko w odwecie za to, że Mati jednak nie chciał z nią być XD W tym wywiadzie nawet dziennikarka zwróciła jej uwagę, że chyba nadal jest w niej sporo emocji
  • Odpowiedz
@maszpozdro: moglo byc i tak chociaz ten kulturysta nie wyglada na typ 'zapchajdziury' xD coz, pewnie nigdy sie nie dowiemy, trzeba przyznac ze wizualnie para byla z nich sztos. Poza tym pamietam ze w sierpniu Mil wrzucal stories sugerujace ze ma dziewczyne i jest zakochany i nagle by ja ot tak rzucil?
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Może Klapessa coś zrobiła co nie spodobało się Milowi ale zamiast rozejść się po kościach to się rozstali. Ona na lajwach opowiadała co nieco o rozstaniu ze swoim byłym i ona coś powiedziała czy zrobiła, jej były się obraził, potem go przepraszała ale uważała że chodzi o pierdołę i finalnie się rozstali bo on już nie chciał. Może tu było podobnie. Vanessa robiła sobie żarty (a to poziom zakradania się
  • Odpowiedz
@Dewasta: jesli rozstali się o #!$%@? i oboje byli zbyt zacietrzewieni żeby się dogadac to w sumie dobrze wyszło że nie są razem, bo ciężko by im było na dłuższą metę się dogadać. Ale mi się wydaje że to mogły być różnice w podejściu do życia, dojrzałości itp.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: na tym weselu był też Miłosz, z wiadomych przyczyn, nie dodali foty ;) Jaros był z jej siostrą czy kumpelą ;) wydaje mi się, że jakoś niedawno się rozstali - wrzesień/październik ;)
  • Odpowiedz