Wpis z mikrobloga

No tego to już za wiele, ja na miejscu Tuska sam bym się zgłosił do aresztu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(W komentarzu wyjaśnienie co takiego zrobił)

I ten ostatni komentarz o żonie Tuska, która UWAGA ma Lexusa i nim jeździ na tenis xD nie to co żoną Morawieckiego, skromnie żyje ( ͡º ͜ʖ͡º)

#tvpis #bekazpisu #polityka #polska
Pobierz radek7773 - No tego to już za wiele, ja na miejscu Tuska sam bym się zgłosił do aresz...
źródło: comment_1638864689CNMjWWelZ142RsT2Xt7meZ.jpg
  • 18
@radek7773: Wyobrażam sobie naradę reżimowców piszących tego "newsa".

- Ej napiszmy, że Tusk znowu łamie prawo

- OK, piszę

- Ej, ale ludzie moga to odebrać, że taki biedny, że jeździ na deskorolce co troche kontrastuje z naszymi kradnącymi miliardy i kupującymi kolejne pałace

- To napisze, że zona jeździ drogim samochodem. I kupuje jakieś dania, których nasz głupi elektorat nawet nie zna z nazwy, zadziała jak ośmiorniczki

- Genialne, zgłoszę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radek7773: serio jest taki przepis, że na hulajnodze nie można przejechać przez przejście dla pieszych nawet jak można(a nawet trzeba) w danej sytuacji się poruszać po chodniku? xD

edit: no faktycznie, nie czytałem tych przepisów od deski do deski po zmianie, a ten konkretny nie był jakoś specjalnie eksponowany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rain_: Jak nie ma DDR I jest ograniczenie powyżej 30km/h to masz jechać chodnikiem z "prędkością zbliżoną do prędkości pieszego" i najwyraźniej wtedy też trzeba schodzić, musiałem nieświadomie złamać ten przepis już jakieś 200 razy od kiedy się pojawił