Wpis z mikrobloga

Mam na imię Yoshikage Kira. Mam 33 lata. Mój dom znajduję się w północno-wschodniej części Morioh, gdzie są wszystkie wille, nie jestem żonaty. Jestem pracownikiem domu towarowego Kame Yu i wracam do domu każdego dnia o 8 po południu najpóźniej. Nie palę ale czasami wypiję. Jestem w łózko o 11 po południu i upewniam się że mam najemnic 8 godzin snu bez względu na okoliczności. Po szklance mleka i rozciąganiu się przez około 20 minut przed pójściem do łózka zazwyczaj nie mam problemów ze spaniem do ranka. Tak jak bobas, wstaję bez żadnego zmęczenia albo stresu rankiem. Zostało mi powiedziane że nie mam żadnych problemów z moim zdrowiem podczas ostaniach badań kontrolnych. Próbuję wytłumaczyć że jestem osobą która marzy o życiu spokojnego życia. Staram się nie zawracać sobie głowy żadnymi wrogami, jak wygrywanie i przegrywanie, to by sprawiło że nie spał bym po nocach. Tak radzę sobie z społeczeństwem i wiem że przynosi mi to szczęście. Aczkolwiek jeżeli bym walczył nie przegrał bym z nikim.