Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki, mój BLEU DE CHANEL się powoli kończy (wg mnie genialny zapach) i rozglądam się za nowym perfumem do 1000 PLN / 100 ml. Zastanawiam się nad:

1. Jo Malone (Cypress & Grapevine)
2. Dior Sauvage
3. Pasha De Cartier

Polecacie coś? Głównie zależy mi na dość intensywnym zapachu, dość dlugo się utrzymującym. Coś w stylu właśnie bleu de chanel. #perfumy
  • 8
  • Odpowiedz
@sluchawki_bez sprawdź sobie dior sauvage elixir, sam używam Bleu de Chanel, a sam dodatkowo polubiłem Diora. Mam w razie czego flakon dodatkowy na sprzedaż w dobrej cenie. Sprawdź sobie sam zapach w Douglas. Ja polecam.
  • Odpowiedz
@sluchawki_bez: W tej cenie i wahajac sie miedzy Blue de Chanel a Sauvagem polecam kupic 1 litr Versace Dylan Blue (5x200ml za 199zl), bo to taka hybryda tych dwoch zapachow z dodatkiem nut wodnych, kadzidla i paczuli z ADG Profumo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maniorx: podpisuję się pod tym - sprawdź elixir. Kupiłem tu ostatnio kilka ml za śmieszna cenę, i jak dla mnie bomba - zapach bardzo mi odpowiada (chociaż dior sauvage EDT jest bardziej wszechstronny, elixir ciut bardziej formalny jak dla mnie), natomiast trwałość to kosmos. Dla testu psiknalem na bluzę i zaczyna się właśnie 3 dzień jak nadal go czuję.
  • Odpowiedz