Wpis z mikrobloga

Wiem że do świąt jeszcze trochę ale w ramach #kiciochszyje chciałam pochwalić się choinką jednej z moich klientek ze Stanów, która uznała że ubierze ją głównie w moje ozdoby (ʘʘ) (te wielkie misie, łosie, reniferki itp to moje), z tego co pamiętam to choinka ma ok 2,5m wysokości (ʘʘ) #chwalesie #tworczoscwlasna #diy #rekodzielo #bozenarodzenie

Pobierz kicioch - Wiem że do świąt jeszcze trochę ale w ramach #kiciochszyje chciałam pochwal...
źródło: comment_1638804746aYXf8XnHhPbNuEZ3xPAqGr.jpg
  • 6
@kicioch:
W ogóle to trzeba przyznać, że te Twoje robótki trzymają poziom i nie widać, żeby któraś była bardziej lewa czy niedopracowana to się szanuję, często widzę, że ludzie mimo lat w czymś mają problem zrobić coś konsekwentnie ładnie i jakościowo.
@Deykun: Nie do końca się obłowiłam bo obowiązują mnie limity miesięczne w przychodzie ale za to babka ogarnięta i ozdoby zamawiała od czerwca stopniowo więc mi się to rozłożyło (ʘʘ)
Mam pudło w domu z tymi niedopracowanymi, każdemu się zdarza czasem coś zrobić nieidealnie w każdej dziedzinie - grunt to takich rzeczy po prostu nie sprzedawać i trzymać jakość :)