Wpis z mikrobloga

@Gaku745: Niech zarabia, ale jak często jeździ po konsumpcjonizmie, kapitalizmie i okresla sie jak feministką socjalistyczną - to to #!$%@? hipokryzją straszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 260
@Riczard Dokładnie, w całej tej dramie chodzi o jej hipokryzję. To tak jakby np. Sylwia Spurek reklamowała sieć sklepów mięsnych albo Krzysztof Bosak kliniki aborcyjne xd
  • Odpowiedz
@Gondola: Tzn zalando też sprzedaje odzież używaną, więc w sumie to jest zgodne z tym co tutaj powiedziała. Mówie w kontekście tego co tu jest, bo jedyne rzeczy jakie od niej znam, to filmiki na temat polskiego fantasy.
  • Odpowiedz
@Giorgio_Borgio_Wypierdacze: Ja widziałem jej tylko jeden materiał (Patodziennikarze? Jakoś tak) i wiedziałem z jakiej gliny jest ulepiona. To znaczy kreuje siebie na obiektywną, ale widać, że nie udaje jej się i przemyca swoje zdanie na dany temat.

Dochodzi jeszcze teraz ten klip z odzieżami.
  • Odpowiedz
@Giorgio_Borgio_Wypierdacze: Jak mnie #!$%@?ą jej dissy na kapitalizm. Wygłasza je dziewczyna mająca ajfonika, macbooka, nagrywająca i zarabiająca na filmikach na yt i rysunkach. Serio, ona myśli, że w innym systemie miała by to wszystko? Nie chodzi tylko o sprzęty czy rzeczy, ale perspektywy i możliwości rozwoju.
Inteligentniejsza wersja Jasia kapeli. Oni potrzebują zarabiać żeby mieć godne życie, a inni powinni #!$%@?ć za lewicowe ideały.
  • Odpowiedz
Przecież ta cała Kasia Babis to Kominek-bis xD
Oboje:
- mieli w przeszłości #!$%@? pseudonimy (kiciputek, kominek- chociaż ten dalej ma #!$%@?), ale pod pretekstem rozwoju twórczego zmienili żeby dotrzeć do nowej grupy docelowej...
- oraz żeby odciąć się od swoich wcześniej wygloszonych poglądów, które mogły odbić się na potencjalne współprace...
- zmiana ksywki jest tylko powierzchowna, bo po tym co i jak obecnie piszą, widać że oboje pozostali dupkami xD
-
  • Odpowiedz
@Giorgio_Borgio_Wypierdacze: człowieku ona w tym jednym wywiadzie najpierw mowi że jedzenie mięsa jest złe i nie można wspierać tego przemysłu a potem na pytanie o to czy ma iPhona(w zamyśle którego buduja w krajach trzeciego świata otp.) to mówi że ma bo w kapitalizmie nie ma etycznej konsumpcji. To jak ten telefon jest nieetyczny czy weganizm w takim wypadku?
  • Odpowiedz
@Riczard: @Gondola: @prezeskuliziemskiej: niestety często zalatuje od niej hipokryzją. Zrobiła np film o patodeweloperce, narzekając na mieszkaniowe standardy januszy biznesu i że generalnie proponowanie ludziom takich klatek jako mieszkań urąga ludzkiej godności, a w innym filmie broniła występu Kapeli u Stanowskiego, mówiąc, że on właściwie "nic aż tak kontrowersyjnego nie powiedział". Najwyraźniej mądrości Kapeli o tym, że każdemu do funkcjonowania powinno wystarczyć 15m2, nie były dla
  • Odpowiedz