Wpis z mikrobloga

@qnebra: Zbyt duża fragmentacja androida i brak optymalizacji aplikacji pod słabsze podzespoły mogą go pogrążyć..

Tak wiem, wiem, miliony urządzeń wow wow, ale jeśli WP się podniesie (nokia produkuje coraz więcej dobrych telefonów, dobrze zoptymalizowanych), ubuntu, bb i firefox zyska jakiś procent na rynku, wszystko może się odmienić. Nikt nie będzie chciał kupować przeterminowanego androida z gingerbreadem, zawieszonego w #!$%@?, jeśli w tej cenie będzie mógł kupić sobie stabilnego smartfona z
  • Odpowiedz
@mahometgej: Sam mam telefon z Androidem i nie jestem zadowolony z niego. Ledwo co da się utrzymać płynność działania w tym czymś. Do tego jak się uda, to Ubuntu Phone w tym roku będzie mieć akcelerację sprzętową, a jak jeszcze zoptymalizują Mira i Unity to system może mieć płynność porównywalną z Windows Phone. Zobaczymy jak im to pójdzie, ale jak będzie na tym samym sprzęcie chodzić o wiele lepiej od Androida
  • Odpowiedz
@qnebra: poki co za ubuntu nie stoi zadna powazna firma w branzy sprzetu telekomunikacyjnego... Wlasciwie to zadna powazna nie stoi... A bez tego ani rusz. A ubuntu i android to generalnie nadal linux.
  • Odpowiedz