Wpis z mikrobloga

#ogloszenia #sprzedaz #allegro #allegrolokalnie #olx #tablica #sprzedajemy #lento

Gdzie wystawiać darmowe ogłoszenia sprzedaży drobnych rzeczy, poza Allegro Lokalnie? Na OLX wykorzystałem limit darmowych ogłoszeń. Myślałem, że na Lento powystawiam, bo są mniejszym serwisem, więc pewnie im zależy żeby było jak najwięcej ogłoszeń. Ale tam również jest limit darmowych ogłoszeń. Na sprzedajemy.pl nie wiem czy jest limit, nie dodałem za dużo ogłoszeń, bo nie widzę łatwych sposobów importu ogłoszeń z innych serwisów.
  • 7
@UFC_Jest_W_Dupie: No tak, na Allegro jest prowizja od sprzedanego przedmiotu, ale chyba nie ma limitu czasu ogłoszenia. Natomiast na OLX chcą 1zł za 30 dni, a na Lento 7zł chyba. A ja sprzedaję głównie "duperele", ceny w większości od 5zł do 25zł. Te przedmioty czasami wiszą po kilka miesięcy zanim ktoś kupi, więc nie opłaca mi się kupować przedłużenia dla przedmiotów o wartości 5-20zł. Już lepiej wtedy wychodzę na Allegro Lokalnie.
@timbaooo: hmmm wczoraj czy przedwczoraj dodawałem te książki i zablokowały się na 25. Potem sprawdziłem limit ogłoszeń na https://www.lento.pl/regulamin.html#limity-dodawania i jestem pewien, że było 25 dla książek. Teraz patrzę jest 250. Dodałem ogłoszenie - książkę i poszło. Nie wiem. Zobaczyli w systemie, że jakiś gość próbuje dodawać książki za 5zł, to może się zlitowali i zwiększyli limit albo mają szpiega (Ciebie?) na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)