Wpis z mikrobloga

@ZippyTobi: najbardziej #!$%@? jak zrobisz zdjęcie i chcesz je wkleić gdzieś na fb np i czekasz sekundy aż sie pojawi w galerii - no #!$%@?. Robi dodatkowe operacje od chyba ios14
Już mnie to #!$%@?ło w x na maxa aż żałowałem że zaktualizowałem a 12 z najnowszym ios to już skandal, niech jeszcze #!$%@?ą sprawdzanie dzieci w locie czy pedofilem nie jestem ( ͠° °)

Nie
@suqmadiq2ama: No to jest właśnie night mode! Strzela fotki o różnej ekspozycji a później łączy je w jedną. Tak właśnie działa ten tryb. Pierwsze zdjęcie zrobił od strzała bo nie miał włączonego night mode. Później wykrył, że przyda się doświetlenie lub dłuższa ekspozycja. Masz flesz wyłączony więc włączył długą ekspozycję. To jest właśnie night mode i tak on właśnie działa.
@ZippyTobi: Apple #!$%@?ło softwaerowej obróbki i z każdym softem jest to dłuższe i bardziej maskowane, najpierw dali miniature w rogu do edycji która zasłania przycisk wklejania zdjęcia gdzieś - no rzeczywiście tak bardzo potrzebuje po każdym zdjęciu odpalać edycje #!$%@? i czekać aż ta #!$%@? sie schowa - to pierwszy #!$%@? trick, potem wjechało chyba raw w X - gdzie możesz sie bawić światłem po zrobieniu zdjęcia ale czekasz aż je
@ZippyTobi: Właśnie nie od strzała, zobacz ile trwa pojawienie sie w miniaturce, jak ją klikniesz to też z opóźnieniem otworzy - maskują coraz batdziej czas obróbki #!$%@? animacjami a podczas zdjęcia uruchamia sie w tle ciężki program co obrabia i rośnie z każdą aktualizacją ten czas