Wpis z mikrobloga

Czytam wykop od dawna i hotel ogladam regularnie i również jestem z debicy.
I tak się zastanawiam @Poranasen poco ty to wszystko piszesz ?
Tez jak Pewnie ty znam ( siare) od dawna i często miałem z nią styczność, i z Mateuszem.
Trochę nie podobają mi się oszczerstwa w jej stronę ( nie broniąc jej) ale twoje info są niepoprawne..
Znam się z Mateuszem i jego kolegami i byłem na bierząco z ich drama XD tak tak jak piszesz ludzie ich kojarzą
Piszesz ze zerwali w wrześniu-w punkt, i wrócili po 3 miesiącach i tu już niestety tak nie jest. Siara spotykala się jeszcze w styczniu z chłopakiem spod Sanoka trwało to gdzieś do lutego…( miala na insta )
Mieszkam na jej osiedlu i faktycznie mieszka tam z 2 kolegami
Do samego wyjazdu na hotel( chodziły płoty) widywałem ja sama (jezdzi chyba polo albo lupem)? Mistrz tajskiego miał dupe z Rzeszowa w tym czasie (jakas blondyna ) nie ma opcji ze byli razem. Siara jak wrocila z Zanzibaru odrazu wrocila na social i z tego co wiem wyjechała odrazu do Szwajcarii do pracy i widziałem ja dopiero koncem czerwcu na mieszkaniu ( ale nie mieszkaniu z twoich zdjęć) tylko na osiedlu, a trener prowadził swoją sekcje w tym czasie . chodzą płoty ze wrócili do siebie czy to prawda dowiemy sie ( teraz jej tu nie widuje) a może jest z łoniakiem?
Bez farmazonów prosze bo robi się to tak nudne, pierwszy raz mogłem zareagować bo akurat znam ta osobę.
Niewiem jaka satysfakcję daje ci utrudnianie komuś zycia ale jest to conajmniej żałosne… ludzie nie macie swojego zycia?
Niech ten cyrk sie kończy bo ludziom odpiernicza lekko mówiąc
Do zobaczenia nigdy niech przestaną już emitować to g*wno
#hotelparadise
  • 53
@Denicazyciem: przyjąłem do wiadomości-trener i Siara nie byli razem podczas trawnia Hotelu,bo on był w Polsce a ona na zanzi.znasz trenera tak,ze byłeś na bieżąco z ich dramami.to dobrze znasz...A potem juz nie znasz...wrócili do siebie-"chodzą ploty",wprowadziła sie do jego mieszkania po powrocie z zanzi-"chodzą ploty"...Może jest z łoniakiem?...Nie wiesz?...Przeciez z dramą na bieżąco byłeś,powinieneś wiedzieć...Byli latem w trójmieście,gdzie trener poznał Ciposza i do tej pory foty mu lajkuje-nie wiesz?..."No nie
@Rybainaa: Też myślę że to Sara, niektóre zwroty trochę mi przypinają jej sposób mówienia. Sam post pojawił się ok 7 rano, konto założone ok godziny wcześniej. Zwróciłam uwagę bo dała mnie do obserwowanych, co mi się nie często zdarza. W obserwowanych ma też Chomika, który się wczoraj tu ponoć ujawnił. Siara na insta dodała stories ok 5 że rusza w trasę do Wawy, więc miała sporo wolnego czasu z samego rana
@Denicazyciem: od 3 godzin na wykopie. Wszystkie reakcje tylko do tego komentarza. Nie wiem czy to Ty Sara, czy ktoś z Twoich bliskich znajomych, ale nikt z nas tu nie łyknie, że zwykły „somsiad” specjalnie założył teraz konto żeby obronić osobę z osiedla ;)

Gdybys był tak zainteresowany Sarą, to te konto powstałoby dużo wcześniej, a tak to wiemy, że to Ty Sara lub bliska Ci osoba.
@Denicazyciem: Sara (bo pewnie to Ty), zakładasz konto akurat dzisiaj, gdzie byłaś wcześniej? Bo wtedy to może i byśmy łykneli te bajeczkę. #!$%@? akcje na poziomie gówna. Weszłaś do hotelu i wydawałaś się najbardziej fajna dziewczyna, oczywiście wyszło jak zwykle, czyli okazało się, że kłamiesz, bo masz faceta, na dodatek okazałaś się być fałszywa.
Przestańcie robić szopkę, zakładając tutaj jakieś konta i bronić się wzajemnie.
@Denicazyciem: Sara (bo pewnie to Ty), zakładasz konto akurat dzisiaj, gdzie byłaś wcześniej? Bo wtedy to może i byśmy łykneli te bajeczkę. #!$%@? akcje na poziomie gówna. Weszłaś do hotelu i wydawałaś się najbardziej fajna dziewczyna, oczywiście wyszło jak zwykle, czyli okazało się, że kłamiesz, bo masz faceta, na dodatek okazałaś się być fałszywa.
Przestańcie robić szopkę, zakładając tutaj jakieś konta i bronić się wzajemnie.