Wpis z mikrobloga

@kot_z_wolnego_wybiegu Studiowałem przez dwa semestry z typem który wstąpił do PiS i jest chyba już szefem jakichś lokalnych partyjnych struktur, plus dostał jakieś fuchy w radach nadzorczych czy radach programowych mediów, i z oświadczeń majątkowych które badał znajomy miejski aktywista wynika że koleś robi luźno z 10k miesięcznie, bez żadnych poważnych kwalifikacji prócz partyjnego nadania. Wstyd mi teraz przed samym sobą że takiego kogoś znałem, że się z nim trochę trzymałem i
  • Odpowiedz
  • 1
@kot_z_wolnego_wybiegu:


- a skoro już o poprzedniej kadencji, to podpytajcie Gruzinów, kto im uratował dupsko jak ruskie stały pod Tbilisi

zapomniałeś dodać że dzięki takiej akcji, Rosjanie przechwycili nasze Gromy. Które zostały wyciągnięte z magazynow a nie wyprodukowane w ramach zlecenia. Ale po co o tym wspominac.
  • Odpowiedz
Studiowałem przez dwa semestry z typem który wstąpił do PiS i jest chyba już szefem jakichś lokalnych partyjnych struktur, plus dostał jakieś fuchy w radach nadzorczych czy radach programowych mediów, i z oświadczeń majątkowych które badał znajomy miejski aktywista wynika że koleś robi luźno z 10k miesięcznie, bez żadnych poważnych kwalifikacji prócz partyjnego nadania. Wstyd mi teraz przed samym sobą że takiego kogoś znałem, że się z nim trochę trzymałem
  • Odpowiedz