Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy

Jakiś czas temu pisałem o Lunie w tym wpisie:
https://www.wykop.pl/wpis/57633025/ostatnio-pisalem-co-nieco-o-lunie-i-zainteresowani/
w którym przedstawiłem Wam fajny projekt w który gorąco wierzyłem. Luna byłą wtedy po 15$. W ostatnich dniach wybiło ATH w okolicy 75$. Ci którzy mi zaufali, bądź inspirowani moim wpisem zrobili własny research (do czego zachęcałem) wyszli mocno na plus. Chciałem po prostu napisać, że jestem zadowolony że w ten sposób pomogłem niektórym z Was. Sprawia mi to niewypowiedzianą przyjemność że razem ze mną zyskaliście. Jasne, każdy teraz pluje w brodę że może wtedy kupił za mało - ale przyszłość przed nami. Luna jest nadal interesującym projektem który nie powiedział nawet pierwszego słowa :)

W najbliższym czasie będę rozglądał się za kolejnym projektem. Jeżeli w ramach wdzięczności czy to zwykłej kooperacji jesteście w stanie mi podrzucić obiecujący projekt - walcie tu w komentach lub pv.

Jeżeli chcecie mieć zniżkę na giełdzie kucoin czy binance - piszcie pv bądź weźcie link z mojego profilu. Do niczego nie zmuszam, po prostu to linki polecające gdzie deal jest jasny - dostajecie małą zniżkę a ja % z Waszych transakcji.

Dodatkowo chiałem być klarowny w tym interesie z Wami: wyszedłem 75% luny przy 60$. Widzicie - obecnie jest więcej. Na to zachowałem pozostałą 1/4 Luny. Na realizacji zysków nikt nie stracił więc nie bójcie się już wybierać tego, co zasialiście pół roku temu. Nie ma co być chciwym, lepszy pewny zysk który już teraz jest potężny. Jednakże każdy robi podług swojej strategii :) Również chciałem uwolnić część środków by przeznaczyć na coś równie interesującego, bądź samą lunę jeżeli będzie na głębszej korekcie ;)

Powodzenia i oby najbliższe nasze inwestycje opłaciły nas sowicie!

#luna #kryptowaluty
  • 6
@NaAdanosa: Dzięki. Ja po przeczytaniu twojego wpisu kupiłem po 15$, dokupiłem później po 5$ jestem dużo na plusie. Ale trzymam dalej ;) Sam chciałem poszukać jakiś intersujacych projektów, ale nie wiem jak się za to zabrać ;) daj znać jakbyś coś znalazł.