Wpis z mikrobloga

@Raul7Gringo: @Dutch: @BeSmarter: @Mikuuuus: @lepiszcz: @MlemBlep: @dr_Batman: @dr_Batman: @prawilnik: @Raul7Gringo:

XD UWAGA PAN LEPISZCZ MNIE ZABLOKOWAŁ ŻEBYM NIE MÓGŁ ODPISAĆ W JEGO POŚCIE XD GOŚĆ NA PEWNO WIARYGODNY XD NIE MOGĘ SIĘ NAWET ODNIEŚĆ XD Więc wołam zainteresowanych.

Ja nie pisałem że on nie zgłosił NOPa bo to było oczywiste i wynikało z wywiadu z 2giego szczepienia. Mogę siebie nawet zacytować jak mówiłem - zgłosiłeś NOP i zostałeś niezakwalifikowany do 2giej dawki. A nie ze nie przyjęto zgłoszenia NOP, bo każde zdarzenie zdrowotne musi zostać zaakceptowane do 28 dni od wystąpienia.

Proszę bardzo - https://www.wykop.pl/link/6390599/#comment-99194681

Potem idąc na drugą dawkę już nie zostałeś zakwalifikowany bo zgłosiłeś NOP, szkoda tylko że używasz tego jako potwierdzenie jakoby lekarz stwierdził to u Ciebie, a tak nie było, nikt nie wpisał w notatce co Ci dolega, tam jest tylko do wyboru zapalenie mięśnia sercowego lub inna choroba.


Tylko ty nie umiesz czytać i myśleć, nie mój problem. Prawdopodobnie kłamiesz i manipulujesz, ale to dla Ciebie normalne. Jesteś kompletnym... dopowiedz sobie. Tak jak mówię, NOP zgłoszony ale nikt nie wie jaki, pole notatka to miejsce dla lekarza do wpisania/wybrania odczynu, Nie był to ZMS, to już sam powiedziałeś więc to tylko to potwierdza, a tutaj jeszcze mówiłeś o ZMS -

https://www.wykop.pl/artykul/6379261/zamiast-diagnostyki-nop-lekarz-probuje-wcisnac-szczepienie/

Znacie już mój legendarny papier z NOP i ZMS, ale wrzucę jeszcze raz


A tutaj sam sobie więc zaprzeczasz - https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1638340386qDRV7jSIC34TgXrFRgR9o2.jpg

Proszę, kompromituj się dalej.

Ja tylko mówię że manipuluje ludźmi pokazując papier ze szczepienia na którym nie ma informacji o NOP który został zgłoszony, a on mówił o jego już "legendarnym NOP i ZMS" XD Sam potem mówił że nie ma ZMS, więc dlaczego mowa o "legendarnym ZMS"? To manipulacja.

Przypominam że pan lepiszcz miał również COVID w tym całym czasie, o czym też nie informował zbyt chętnie. - COVID też może powodować problemy zdrowotne dłuuuugo po przebyciu choroby.

Do tej pory nie wiemy co on zgłosił, jakie miał objawy, wiemy tylko że zgłosił NOP, nie dostał drugiego szczepienia i nie chce za cholerę powiedzieć co mu dolegało, najpierw chwalił się że ma na papierze ZMS a potem chce się badać immunologicznie.

Jak miał na samym początku np. podejrzenie ZMS tak jak sam insynuował to badanie na to trwa 5 minut. Miał by jasny dowód i tyle, a tak to kręci. Ale sam potem powiedział że to nie ZMS, więc specjalnie manipulował dla wyświetleń.

Bardzo chciałbym wiedzieć co Ci dolegało po szczepieniu, jaki czas po dawce, kiedy z tym poszedłeś do lekarza i dalszy bieg zdarzeń, niestety nigdy tego nie opisałeś, a to podstawowa rzecz o której mówiłaby osoba z legitnym NOP.
  • 23
Przypominam że pan lepiszcz miał również COVID w tym całym czasie, o czym też nie informował zbyt chętnie. - COVID też może powodować problemy zdrowotne dłuuuugo po przebyciu choroby.


@muckfods: Robię print-screena :D
Nie miałem covidu i jestem w stanie to udowodnić :D Będziesz na kolejnym wpisie :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lepiszcz: mogę być w Gdańsku w 3.5h, jestem #!$%@?ą w necie, ale kozakiem w świecie.

Co będziemy robić? Nagrasz p-p-przeprosiny za trollowanie antyszczepionkowe, czy coś jeszcze zamierzasz?
@lepiszcz: W tym samym poście stwierdziłeś że miałeś COVID a testy wcześniej się myliły, więc twierdziłeś że miałeś potwierdzony COVID na 100%, teraz zmieniasz zdanie chyba po raz piąty na temat kolejnej rzeczy, kłamać trzeba umieć. Pozdrawiam!
@lepiszcz: Ostatni raz Ci odpowiadam chyba że będziesz kłamał innym, ograniczę się do uświadamiania niezorientowanych.

Zostałeś przyłapany na kłamstwach już wiele razy, gadasz jak typowy seba, mi i innym wystarczy.

Pozdrawiam i zdrówka życzę!
Jak ktoś to czyta i zna język polski na podstawowym poziomie, czy jego własne zdanie "Miałem współistniejący covid" nie znaczy że gość miał COVID? No chyba że ja nie uważałem na lekcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)