Wpis z mikrobloga

Dziewczyny na lajwie rozmawiały właśnie o byłych. Inga mówiła że zostawiła zdjęcia z byłym bo było jej szkoda usuwać, Nono i Sara że usunęły. Sara mówiła że płakała jak usuwała 4000 zdjęć jak się dowiedziała że spotkał się z inną a rozmawiał jeszcze z inną...
#hotelparadise
  • 9
@Dewasta: no tak! Bo ona opowiada w hotelu historię która rzeczywiście miała miejsce, oni się rozstali jakoś we wrześniu 2020 roku. Pamiętam bo to "znana" para w Dębicy i ludzie gadali o ich rozstaniu. Rzeczywiście wszystkie zdjęcia z ich profili wtedy poznikały, a mieli niejedną cukierkową sesyjke choćby w jednej z dębickich silowni. Uzależniony chodził i opowiadał, jak to dobrą decyzję podjął ( bo od niego to wyszło), ale! Wrócili do
@Poranasen: czyli pewnie zgłosiła się na casting na jesień jak akurat nie byli razem. Ale co to znaczy że są parą znana w Dębicy? Przecież to parka dzieciaków, skąd oni są znani? Mniemam że jesteś z kręgu ich znajomych. Mam nadzieję że nam tu bajek nie sprzedajesz.
@Lolek1011: a po cholerę ja miałbym wam tu bajki sprzedawać. Nawet tego postu nie chciałam wstawiać bo mi nie jest to do szczęścia potrzebne, tylko za namową wykopków w jednej dyskusji to zrobiłem i puściłem w osobnym poście. Także uwagi takie schowaj do kieszeni.
Jeśli chodzi o "znana parę" miałem na myśli, że oboje są kojarzeni z socjalow bo oboje tam się zawsze udzielali, on sportowiec ona ciągle jakies sesję to
@Poranasen: wiesz to nic personalnego, po prostu nie znam Cię i staram sie krytycznie podchodzić do tego co czytam w internecie a zwłaszcza na wykopie. Jak widzisz wywiązała się z tego niezłą afera która zapewne ma duży wpływ na ich życie stąd po prostu zastanawiam sie nad tym.
@crazy_frog: wiesz co właśnie ja znam taka malomiejska społecznosc bo z takiej się wywodzę i takimi osobami powszechnie znanymi to były zazwyczaj jakieś gwiazdy szkolne, dzieci lokalnych polityków, osoby które udzielają się w mediach. Ale umówmy się że to było kilkanascie lat temu jak ja byłam w takim wieku więc pewnie teraz Instagram definiuje kto jest znany a kto nie