Wpis z mikrobloga

hej na coinbase pro przy którejś z kolejnych wpłat poproszono mnie o zdjęcie dokumentu i selfie - problem w tym, że ciągle jestem odrzucany. Kasy ani nie zwrócono, ani nie pojawiła się na giełdzie. Czy ktoś miał podobne problemy walki z tym algorytmem? Wszystko robię legitnie tak jak pokazują - ID i selfie z kartką - mimo to odrzut jeden za drugim, a teraz to już nawet chyba blokada na 24h do kolejnych możliwości. Wcześniejsze wpłaty bez problemu w moment były na koncie, a ta wisi nie wiadomo gdzie. Czy oni to jakoś zwracają jak się nie zweryfikuje? Próbowałem z supportem ale to zwykły bot, który w niczym nie pomaga.
#kryptowaluty
  • 6
@szymek920: miałem to samo, milion nieudanych prób weryfikacji, nawet zdjęcia lustrzanką dowodu gdzie wszystko było widać system z automatu odrzucał. Kasa wróci do ciebie po chyba 5 czy 7 dniach roboczych.
@emjot86: napisałem jeszcze tam, może spojrzy człowiek, a nie bot
@agent89: dzięki, bo trochę słabo, że nie ma informacji, kiedy odblokują kasę - jak nie pomogą nic w temacie to żegnam coinbase bo takie promocje, a tu wtopa. Macie alternatywy bez takich akcji (Binance mam)?