Wpis z mikrobloga

@WhiskyRomeo: Nie mam bladego pojęcia o co chodzi z tym KOMUNIZMEM we wpisie tego pana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stosowanie standardów to coś naturalnego, bo ułatwia życie. Nawet wymiary dróg są od tysięcy lat STANDARDOWE, z pewnych historycznych powodów i KOMUNIZM nie ma z tym nic wspólnego, a tylko świadczy o idiotyźmie pisacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nawet wymiary dróg są od tysięcy lat STANDARDOWE, z pewnych historycznych powodów i KOMUNIZM nie ma z tym nic wspólnego, a tylko świadczy o idiotyźmie pisacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kempes: jak unifikowano miary i wagi to przodkowie Wilka wyli, że różne długości łokcia w różnych miastach pozwalają na zdrową konkurencję między przedsiębiorcami, a król jest pieprzonym komunistą
A jaka różnica jest między potrzebami PAŃSTWOWYMI, a potrzebami RYNKOWYMI, bo ja tej różnicy nie rozumiem?


@Kempes: I to jest moja teza. Osoby które tego nie rozumieją, a ja nazywam dzbanami, gotowe są oddać państwu kontrolę nad ustalaniem zasad, reguł rynkowych, standardów i ich WYMUSZANIEM. Gdy wszystko ustala i wymusza państwo to jest komunizm. Ty tego nie odróżniasz stąd #bekazlewactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WhiskyRomeo LOL, pewnie jest pierwszym WOLNOŚCIOWCEM wśród zwierząt, bo nie jest znormalizowana, co jest KOMUNIZMEM ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wbity gwóźdź w mózgu prawi owca to nie legenda ( )