Wpis z mikrobloga

@eurolulu: ile lat? Weterynarz mówił że padaczka u psów powinna się ujawnić do 5 roku życia, potem już nie. Mój zachorował jak miał rowko 5 lat. ataki miał tak silne że rzucało nim po całym pokoju i już byłem tak wyczulony że ze snu w sekundę się zrywałem i wynosiłem go na dwór, bo w domu mógł sobie krzywdę zrobić i zawsze przegryzal język. Dostawał leki na padaczke takie jak dla
  • Odpowiedz
@eurolulu: z kolei pies bratowej też miał ale ataki były bardzo slabe. wyglądało to tak że tylko sztywnial i padał na ziemię i tak leżał chwilę. Nie widzieli sensu żeby go leczyć i przeżył 17 lat.
  • Odpowiedz
  • 1
@yasiu94: 30. grudnia skończy już 12 lat i nigdy wcześniej nie miał takich ataków. Podobno może być dużo możliwych przyczyn, problem jest w znalezieniu. Aby to nie był guz na mózgu…
  • Odpowiedz
@eurolulu: jak ma 12 i coś z głową to bym się nie nastawiał na happy end. Pesymizm eliminuje rozczarowanie. Polecam ten styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio to współczuję (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@eurolulu mój ratlerek też miewał ataki, koniec końców dostał ludzkie leki i od kilku lat ataki są sporadyczne ( może kilka razy w roku )
Na już 15 lat, słabo widzi i słyszy, na problemy z tchawicą i dużo przeszedł. Teraz nie daje się nawet dotknąć ale cieszy obecnością :) powiedzonka ze zdrowiem pieska
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eurolulu: trzymaj się miras, mojemu też się niedawno zaczęło, ale odkąd bierze leki to ataku nie było ani razu. Jedynie jest po nich mocno skołowany i ospały, ale lepsze to niż nic.
  • Odpowiedz
@eurolulu: Mój piesek zaczął mieć podobne do padaczki objawy, gdy zaczęły się mu poważne problemy z serduszkiem. Poobserwuj pieska czy te epizody nie zdarzają się w czasie wysiłku.

Trzymajcie się :)
  • Odpowiedz
@eurolulu: trzymajcie sie tam z i oby wszystko było git, Helmut wygląda na dobrego dzika wiec da rade ;)

@UgandaWarrior: dlaczego chcesz karać za kupno psa której rasa ma ok 1000lat, jest spokojna, ułożona, szybko się uczy, świetnie dogaduje się z dziecmi i nie jest agresywna?
  • Odpowiedz