Wpis z mikrobloga

@PrzegrywNaTajwanie: jak u ciebie komunikowaniem się? Chodzi o codzienne sprawy, z tego co wyczytałam to twój szef potrafi w angielski, a jak to wygląda z zamówieniami?
Pochwalisz się mieszkaniem? Często słyszę że to klitki i nie za ładne.
Powodzenia w wielkim świecie, fajne doświadczenie i brawo za odwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: Ja rozmawiam po angielsku, ale moja praca to gowno praca, żyje od 1 do 1. Jak możesz się zajmować czymkolwiek to pracy jest dużo.
Ludzie ignorują mnie lub są bardzo mili. Nie czuje tej nienawiści jak w Polsce Polak do Polaka. Nie ma dużo obcokrajowcow . Praktycznie w ogóle ich nie widuje.
Jestem traktowany na równi. Ale ignorowany w tłumie.
Na początku zadzwoniłem do biura Taipei w Polsce. I popytać o jakie vizy można się teraz starać. Prace lepiej szukać na miejscu.
Miesięczne na luzie utrzymanie kosztuje 3k Zł . Ale za mały pokój płace 1500ale w samym centrum Kaohsiung. Bilet około 2-3k będzie cie kosztować w jedna stronę. Proponuje mieć minimum 10-15k na spokojny start.
Jezeli chciałbyś abym ci pomógł z zakwaterowaniem to wbij na jedna z grup facebookowych” Polacy na Tajwanie”tam ci ludzie pomogą . Bo Polaków na Tajwanie może Max 200jest w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PrzegrywNaTajwanie:
1. Jak zwykli Tajwańczycy komentują napięte stosunki z Chinami? Deklarują walkę w razie inwazji czy olewają to?
2. W których branżach potrzeba najwięcej rąk do pracy?
3. Co Cię najbardziej jak dotąd zaskoczyło na Tajwanie?
  • Odpowiedz