Wpis z mikrobloga

wiem że może to boomersko zabrzmi ale o co chodzi tymi całymi aplikacji typy Spotify? Serio ktoś chce płacić miesięcznie kase za słuchanie muzyki? Rozumiem że wspieranie artysty ale to jest w ogóle wygodne? A co jak się internet skończy? Bo ja np. nie mam nielimitowanego, albo co jak ktoś nie ma znajomych którzy są chętni na dzielnie konta to co ma bulić 20zł co miesiąc? To nie jest kwota wygórowana ale tam 20 zł i tam 20zł i się zbiera. Całe życie słucham na yt albo pobieram muzykę i mam np. tysiąc kawałków na telefonie i sobie włączam co chce kiedy chce i nie martwię się że nie mam neta itp
#przegryw #spotify #muzyka
  • 20
  • Odpowiedz
@karix98: mają tam niby funkcjonalność odsłuchu bez sieci, tylko ja tego jeszcze nie wykorzystywałem. Te usługi są naprawdę ok, przede wszystkim wygodne, na spotifaju i tidalu chyba też, masz nawet dopasowanie pod twój gust.
  • Odpowiedz
  • 0
@karix98 Nie trzeba wcale mieć wersji premium, żeby cieszyć się całkiem dobrą jakością muzyki, często dużo lepszą niż na jakimś śmiesznym YT, który działa w nieco innym celu (sam od 4 lat używam Spotify bez premium i jest git). Chodzi o to, że masz spory wybór artystów w różnych gatunkach muzycznych i możesz słuchać playlist tworzonych pod ciebie, czyli na podstawie tego, czego najczęściej słuchasz w apce. Masz wybór wielu tematycznych playlist
  • Odpowiedz