Wpis z mikrobloga

@bronkarus: No jasne. Tylko mi chodzi bardziej o to, że opisani przeze mnie ludzie zrobili to intencjonalnie, z premedytacją. Po prostu zapracowali na certyfikat wykopowego inwestora.

Jak ktoś straci dostęp do BTC, to zwykle dotyczy to losowych zdarzeń.
  • Odpowiedz
nigdy nie wiadomo kiedy jest dołek a kiedy górka, to tylko potem ładnie widać na wykresie. Najwazniejsze jest sprzedać w dobrym momencie, ale zeby trzymac kase beda na minusie trzeba miec jaka ze stali i sporo sie ryzykuje :D
  • Odpowiedz
@sxldsxxl: Najlepszy był szczyt bańki 2017. 17 grudnia.
Wtedy tether dopiero się rozwijał i był problem z transferami fiatów do Korei (południowej oczywiście)
Transakcje szły bardzo długo. Dlatego SLP nie działało. Było opóźnione względem reszty świata.
Cena BTC w Korei była rozjechana z USD. Szczyt bańki mieli cenę 24k w przeliczeniu na USD.
Jak pękła bańka to pisaliśmy dokładnie to samo.
"Pomyślcie że gdzieś tam są Koreańczycy którzy kupili BTC
  • Odpowiedz
@Opposition_Fuhrer: czasem mam wrażenie, że się na bitcoinie tyle wydarzyło, zanim się nim interesowałem. Nowe forki to też musiała być heca dla społeczności, co w tym siedziała. Technologii #!$%@? z tego wyszło, no ale emocji pewnie nie brakowało. Bynajmniej nie mam też na myśli cen, nie robię analizy wstecznej. Od kiedy ATH sięgały powyżej 60k, to czasem bywa nudno.

Ci co się srają nagłymi świeczkami w cenie, zazwyczaj pogubili się
  • Odpowiedz
Nowe forki to też musiała być heca dla społeczności, co w tym siedziała. Technologii #!$%@? z tego wyszło, no ale emocji pewnie nie brakowało.


@sxldsxxl: Z bcashem to nie miałem ani odrobiny żadnych wątpliwości. Sprzedałem wszystkie jakoś 2-3 dni po forku.
Jedynie później zapowiadanego Seg2x lekko się obawiałem. Lekko... ale ostatecznie go nie zrobili. Co lepsze to bitfinex juz wcześniej przed forkiem, robił u siebie podział na segwit2x i ludzie nimi spekulowali. Kiedy go odwołano musieli skupować od siebie "po forkowe oba btc" i mogli je scalić w normalny BTC :P
Generalnie bcash był zajebistą sprawą. Darmowy hajs
Opposition_Fuhrer - > Nowe forki to też musiała być heca dla społeczności, co w tym s...

źródło: comment_1638580699HQRM9Fy7mQL7k2CROd8hJA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A tak BTW, miałeś jakieś swoje predykcje dotyczące ceny w 2017 lub przed? Kojarzę, że długo siedzisz w BTC. Udało Ci się kiedyś wytypować coś bliskiego na dany rok?


@sxldsxxl: Jeżeli chodzi o 2017, to na początkowe przebicie starych ATH i wzrosty miałem bardzo pozytywne nastawienie. Widziałem że zaczyna być głośno o BTC, ludzie isę o tym dowiadują. Cieszyłem się. Twierdziłem że ten wzrost popularności i nowych nabywców będzie ładnie
  • Odpowiedz