Wpis z mikrobloga

Ok mimo, że już pisałem to napisze ostatni raz i niedowiarki oraz obrońcy Sary a raczej Siary ( ͡° ͜ʖ ͡°)mogą mnie zlinczować.
Skąd mam info? Dębica to dziura (nie ma się czym chwalić) więc nie sposób nie wiedzieć o kimś faktów oczywistych. Sara ma faceta od mniej więcej lat trzech. Mieli przerwę fakt, ale stosunkowo krótka. I już na pewno nie wtedy, kiedy była w programie.
Mieszkanie w którym mieszka jest jego, urządzał je gdy ona była w programie na nagrywkach a po powrocie wprowadziła się do niego predziutko. Przed programem Zwykle była aktywna w socialach, więc też nie sposób było nie zauważyć, że są w jednym mieszkaniu. Wcześniej wynajmowali razem inne. Byli też razem trochę czasu w Szwajcarii na zbiorach. Po jej powrocie z Zanzi byli razem w Sopocie gdzie na insta prężnie oboje wstawiali relacje z wyjazdu (polecam spojrzeć na jego profil, są tam fotki z wyjazdu). Tam poznał chyba Penisiste, który do dziś komentuje mu fotki(zdjęcia poniżej). Kiedy Sara weszła do Hotelu wszystko ucichło i jej kochaś z dnia na dzień nazwany został przez nią "byłym", jednak jego mieszkanie zamieszkuje do dzis ¯\_(ツ)_/¯.
Ciężko uwierzyć ?proste. Choćby dlatego, że jaki facet zniósłby fakt, że jego laska szła w ślinę z innym i mówiła przed kamerami, że ma nadzieję na więcej. Jednak był równie mocno jak ona napalony na hajs i jej "pięć minut" o czym opowiadał gdy była w programie, więc zbytnio mu to nie przeszkadza. Układy ukladziki - Ty przywiez piniondz a ja udam, że nic nie widziałem.
Oczywiście gdy była w Hiszpanii, jej Bolek był pod opieką uzależnionego trenera - coz może w zwyczaju ma zostawiać swoje zwierzaki byłym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć wy Przejrzyjcie na oczy Wykopki, bo na instamadki nie ma co liczyć

ps. Na Pandorze śmiechłem gdy Nono dostała pytanie o faceta z Polski, które Siara również dostać powinna
#hotelparadise
Poranasen - Ok mimo, że już pisałem to napisze ostatni raz i niedowiarki oraz obrońcy...

źródło: comment_1638565192x6d5ig5dVpPwTtWYlWRQkG.jpg

Pobierz
  • 28
@ladymysterio: taki gościu,co był we wcześniejszej edycji zapodał na insta,,żeby wykopki wytropiły faceta Nono,bo wykopki znajdą wszystko.Chodziły kiedyś na początku ploty na wykopie,że ma faceta.A nawet dziecko.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bubba222: Z tego co ja czytałam to Artur liczy-wierzy że wykopki wytropią faceta Algidy, ale czy już wiadomo który to ?
Lambadziara sama mówiła ostatnio na Live że nie upublicznia zdjęć swoich że jedynie co to na jakimś i tu nie załapałam portal chyba francuski na be, br, nie zrozumiałam bo za cicho gadała a Inga i Sara darły się, że jedynie tam nadal ma ,,kronikę'' czy coś z swoich atrakcji,