Wpis z mikrobloga

Chcę sterować Webasto w samochodzie przez GSM. Wystarczy mi włącz-wyłącz. Dedykowane sterowniki typu TC4 są dla mnie za drogie. Co polecacie? Najlepiej jakby była aplikacja i potwierdzenie włączenia ale nie jest to konieczność.
No chyba, że jest na rynku coś lepszego do takiego sterowania?
#mechanikasamochodowa #elektronika
  • 13
@fuck_yeah: skoro mudżahedini z al-kaidy potrafli 30 lat temu robić w tych lepiankach z gówna bomby odpalane telefonem to myślę że teraz da się znaleźć coś co cię zadowoli
@Pangia @dktr @swistak33 @aarahon
W domu do obslugi bramy wjazdowej i podglądu zużycia prądu przez klimę używam Supli i przeprogramowanego Sonoffa. Może dałoby pożenić z tym jakiś moduł GPRS na 12V? Był kiedyś taki model Sonoffa (na 230V) ale już niedostępny. Jak na razie opcja od @aarahon wydaje się najbardziej optymalna.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fuck_yeah: miałem kiedyś coś podobnego co @aarahon: wrzucił. Tylko chyba starsza wersję bo to była przerobiona nokia 3410 :) działało spoko, do tego na smartfonie swoim jeszcze sobie zainstalowałem jakaś apke dzięki której porobiłem skróty na ekranie do szybkich smsów i jednym kliknięciem włączałem Webasto w samochodzie. To były czasy.