Wpis z mikrobloga

Wychodzę na autobus. Jeździ jeden z tego przystanku. Patrzę na rozkład i myślę "spoko od 14-15 jest aż 5 autobusów".

Pierwsze dwa nie przyjechały wcale. Trzeci był zakur^$# tak ludźmi, że szpila nie weszła. Czwarty nie przyjechał i po 3-5min poszedłem w #!$%@? z przystanku. Jeszcze odchodząc (z 3min) widziałem drogę i żaden nie jechał.

Potem się dziwią czemu ludzie nie jeżdżą mpk. Auto mam w warsztacie i coś mnie tknęło, aby zamiast taksówki pojechać (a raczej nie pojechać) tym czymś zwanym transportem zbiorowym.

Jak tu ma być dobrze jak od 14:05 do 14:50 z 4 autobusów przyjechał 1. #panseler weź się Pan do roboty. Ja rozumiem, że #jeblo pewnie znowu. Tramwaj jak co dzień wyleciał w powietrze, ale do ^%# $$### żeby aż 3 z 4 autobusów nie przyjechały?! Już mi się nie chciało czekać, ale śmiem wątpić czy przyjechał piąty.

#mpkwroclaw #wroclaw #panseler #mpkjeblo
MajoZZ - Wychodzę na autobus. Jeździ jeden z tego przystanku. Patrzę na rozkład i myś...

źródło: comment_1638540442uqnf3uAt6S6FJSwbILlEpW.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@MajoZZ: Ja ostatnio wsiadłem i za 2 bilety zapłaciłem 9 zł, a i tak pojechał objazdem nie tam gdzie chciałem.
Nie wiem co by musieli zrobić bym taką podróż powtórzył, bo ciągle bardziej mi opłaca się jechać gdziekolwiek autem.
  • Odpowiedz
@MajoZZ: aby tym jeździć to trzeba się wbić w jego rytm.
5 lat temu przestałem regularnie korzystać z MPK. Teraz za każdym razem gdy pragnę skorzystać z ich usług moja podróż kończy się niepowodzeniem.
  • Odpowiedz