Wpis z mikrobloga

Myślicie, że tylko moderacja wykopu ma problemy z myśleniem?

Okazuje się, że na #pepper to samo xD Wklejam w komentarzu link - był to specjalny link zniżkowy, którego nie można ruszyć, bo z niego jest obniżka, i jak docelowo wyświetlony link w przeglądarce skopiujesz komuś - to to już nie zadziała i tej zniżki nie będzie. ZAZNACZYŁEM TO wyraźnie w komentarzu. Specjalnie użyłem customowej skracarki linków, żeby bot tego nie podmienił. Napisałem też finalną cenę spod linka.

Komentarz trafił do ręcznej moderacji. Ręczna moderacja co zrobiła? Weszła w linka, skopiowali adres strony docelowej, pododawali tam swoje śledząco-reflinkujące śmiecie i w efekcie zniżki nie ma XD

Na cholerę teraz ten komentarz w ogóle? Mogli skasować, bo jest zupełnie nieprzydatny. I tak im nikt tego nie kupi po normalnej cenie i nie nabije kasy.

#moderacjacontent
dzek - Myślicie, że tylko moderacja wykopu ma problemy z myśleniem?

Okazuje się, ż...

źródło: comment_1638525882AHY3RijBe1Ma6dXrahNc9O.jpg

Pobierz
  • 3
@dzek: A daj spokój, szkoda gadać. Moderacja wykopu przy tej peppera to geniusze. Mój znajomy ma biznes z którego korzystam i dał mi cynk że będzie robił promocje -50% na mikołajki. Chciałem wrzucic na peppera i podzielić się cebulą to mi napisali, że to autopromocja bo znam właściciela i usuwają xD Żadne ref-linki nic takiego. Napisali mi, że jak ktoś chce wrzucić okazje, która "nie pochodzi od dobrze znanego biznesu" (cokolwiek
Według mnie to nieważne co i kto dodaje, byle w najniższej cenie na rynku i taki kiedyś pepper był. Teraz już wiem, że chodzi o najniższa cenę w supermarketach/hipermarketach/AliExpress. Myślę, że jest to jawne oszustwo.