Wpis z mikrobloga

Potrzebuję jakiegoś nawilżacza powietrza do mieszkania, codziennie budzę się ze szczypiącymi oczami, drapaniem w gardle itd. Pod uwagę biorę różne Philipsy, Xiaomi SmartMi i Klarta Humea. Miał ktoś z Was do czynienia i udzieli jakichś rad? Zdaję sobie sprawę, że tylko Xiaomi ma filtry, których nie trzeba wymieniać, a wystarczy umyć, sporo osób jednak pisze, że ma on kiepską wydajność - to ja już wolę inwestować w nowe filtry, ale żeby w praktyce coś ten nawilżacz rzeczywiście dawał. #xiaomi #nawilzaczpowietrza #nawilzacz #philips #klarta
  • 8
@Paviarotti: Nic nie wybrałem. Tak jak piszesz, jedni się zachwycają, potem jest totalne zjechanie tej opcji w innych opiniach, gdy już się nastawiałem na kupno konkretnego modelu. W efekcie nie mam nic i się dalej męczę w zbyt suchym pomieszczeniu...
@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: kupiłem Smartmi Evaporative Humidifier 2. Dość ładny, sterowanie zdalne działa, nawilża (choć jego wskazania są dość dziwne i im nie ufam). Plus na pewno że nie trzeba filtrów wymieniać. Jeśli miałbym do czegoś zastrzeżenia to na pewno to, że na średnim i maksymalnym trybie jest głośny, na najniższym do spania też według mnie ciut za głośny (chyba, że stałby daleko od łóżka, tak chociaż min z 3m) i dość wolno