Wpis z mikrobloga

@Nodd: Specjalnie dla naszego kato rządu mam cytat z Biblii
"(Mat. 7:3-5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Nodd: Ja #!$%@? 30 lat odbudowy gospodarki poszło się #!$%@?ć przez nieudolność tych pajacy. Miałem już 6 lat temu myśli że faktycznie dojdziemy gospodarczo do poziomu zachodu i że będzie się tutaj w Polsce żyło tak jak w cywilizowanej Europie ale kurde przyszedł PiS i wszystko rozyebal
  • Odpowiedz
może trzeba im podesłać ten kawałek z Kaczora Donalda o inflacji, bo za #!$%@? nie rozumieją,


@danielemilka: myślę, że doskonale rozumieją. A to, że palą głupa, żebyśmy jak najdłużej siedzieli na dupie i nic w tej sprawie nie zrobili aż będzie za późno to inna sprawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Nodd:
green deal - pisowcy sami sprzedali nasze certyfikaty zielone na rynku za ułamek wartości, następnie wymusili podniesienie cen prądu żeby zrekompensować to od obywateli i obwiniali za to UE jeszcze.

Fundusz odbudowy - to dodatkowa kasa, której nie dostaniemy przez pisowskie rządy bezprawia.

Lockdown - pisowska bezprawna decyzja.

Przerwanie łańcucha dostaw - to akurat największa szansa dla Polski na przejęcie części produkcji z Chin.

Zniesienie akcyzy niemożliwe do spełnienia.

Dodatek
  • Odpowiedz
@Nodd: Tak i nie - w sensie ma rację, że inflacja ma dużo przyczyn i część z nich jest zagranicą. Czy większość? No nie wiem na 100%
  • Odpowiedz
@Nodd: zaraz to morawiecki wypisał wszystkie przyczyny złego stanu gospodarki na które ma WPŁYW (covid, ue, rosja) a i tak gówno z tym zrobił? Do tej pory można było pomyśleć, że jest "mało inteligentny" ale teraz widać, że jest po prostu cynikiem i oszustem.
  • Odpowiedz
@Nodd: vateusz oszalał. unia, rosja, covid do jednego worka jako wszystkie plagi. no i oczywiście wina inflacji jest za granicą. zdrajca
  • Odpowiedz