Wpis z mikrobloga

Znów się ostatnio kilka trolli uaktywniło na tagu, ale chyba żaden nic nie napisał o nowych (sporych) cenach exów Sony w porównaniu z innymi grami, przyklad: Dying Light 2 ma kosztować na premierę 260zł, Elden ring - 260zł, Halo Infinite tez kosztuje 260zł. A nowy Horizon? "Tylko" 330zł. Ok, wersja ps4 ma kosztować 300zł, ale to i tak wiecej niż inne gry co wymieniłem.
No nie powiem, irytuje mnie postawa Sony, mam nadzieję, że Microsoft ogarnie się w tej generacji (co juz w sumie robi przez gamepassa i kupienie kilku studiów - pytanie tylko jak dobre beda te gry). Dla nas użytkowników nie ma nic lepszego niż porządna konkurencja.
#ps5 #konsole
  • 11
  • Odpowiedz
@Marcines: staję się to o czym dokładnie przestrzegałem jak wychodziły konsole i słyszałem zachwyty jak to playstation się zajebiście sprzedaje a xbox o wiele wolniej. Przestrzegałem, że nie ma co się cieszyć, bo o wiele lepiej być w tej słabszej konkurencji niż w dominującym molochu. O wiele bardziej jako posiadacz ps5 wolałbym, żeby xbox sprzedawal sie lepiej niż ps. Oczywiście nikt tego nie słuchał, a tag był zawalony gówniarskimi wojenkami
  • Odpowiedz
@Marcines: Sony na razie nic nie musi bo konsol nie ma w sklepach i nie muszą specjalnie zachęcać do zakupu. Kiedyś przyjdą lepsze czasy dla kupowania sprzętu + rynek się nasyci i pewnie wtedy zaczną więcej myśleć o innych sposobach na konkurowanie z Microsoftem. A szkoda, bo taki FPS Boost dostępny na PS5 by mnie mocno zachęcił do spróbowania niektórych starszych tytułów a tak jak przeszedłem nowego Ratcheta w 60fps
  • Odpowiedz
@Medonix: No akurat parę marek sony dostało patche. Ale też mi chodziło o te wielkie korpo jak Ubisoft czy EA. Póki co tylko Hot Pursuit Remastered dostał 60fps patcha. Jakby The Heat też dostał to bym go chętnie ograł. Ostatnio Ubi wydało patcha do Odyssey. Jakby starsze AC też dostały to bym się ucieszył.
  • Odpowiedz
@Tommy__ nom to prawda w sumie na Xbox większość starych asasynów śmiga w 60fps.

Sam nadrobiłem już unity i rogue i chyba nostalgicznie wrócę do trylogii ezio bo jednak klatki robią robotę, nawet pierwszy asasyn w 4k i 60fps daje radę jak sprawdzałem testowo.
  • Odpowiedz