Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie, co w sytuacji gdy zarezerwowalem nocleg na bookingu i juz zaplacilem a po chwili dostalem maila od wlasciela zawierajacego regulamin w ktorym to sa dwa interesujace punkty: "oplata za sprzatanie dodatkowo 150 zł platna razem z rezerwacja" oraz "kaucja zwrotna w wysokosci 400"? Czy wychodzi na to, ze jak przyjade to znaczy ze automatycznie sie na to zgodzilem i bede musial dodatkowo placic czy cena na booking jest ostateczna? Sprzatanie to 80% tego co zaplacilem za nocleg :D
#booking
  • 8
Jak dobrze pamiętam to ze 3 lata minęły od inby w której booking wziął się za dopiski typu 'sprzątanie płatne dodatkowo x zł'.
Co do kaucji się nie będę spierał. Fakt, miałem kilka rezerwacji przy których był dopisek o kaucjach, ale nikt nigdy ode mnie pieniędzy nie wołał.

Ja bym walił do booking'u.
@Pushupek009: sama kaucja to lipa i powinno być info, warto poszukać komentarzy o tym miejscu i poczytać czy nie ma problemów ze zwrotem (bo w połączeniu z tą opłatą za sprzątanie miałbym obawy że to jakiś janusz biznesu który kaucji nie odda).
Drugą rzeczą jest ta dodatkowa opłata za sprzatanie i to na 100% spotka się z akcją ze strony bookingu bo to właściwie wprowadzanie klienta w błąd, zakłamuje oferty i